Ciepła, a w dodatku lekka jak chmurka! Ta kurtka na zimę jest teraz -61%

Kurtka zimowa damska nie musi być droga! Teraz dzięki wyprzedażom, można znaleźć ciekawy model w naprawdę okazyjnej cenie. Wybrałam aż 18 stylowych produktów w sam raz na zimę. Naprawdę jest w czym wybierać!

Kurtka zimowa damska z wypełnieniem z recyklingu

Ciepła kurtka zimowa damska to podstawa w szafie każdej kobiety. To ważne, by zadbać nie tylko o najgorętsze trendy, ale również komfort podczas mrozów. Nie zaszkodzi także sprawdzić, czym wypełniona jest podszewka. Opcji jest naprawdę wiele, a nalezą do nich m.in. puch, pierza, a nawet wełna. Coraz popularniejsze stają się także bardziej ekologiczne rozwiązania. Kurtki damskie z wypełnieniem z recyklingu nie tylko zapewni ciepło, gdy temperatury spadają poniżej zera, ale także pozwoli zatroszczyć się o środowisko. Można je znaleźć m.in. w ofercie Reserved i House.

Kurtki zimoweKurtki zimowe Fot. IMaxTree / LPP

Kutka zimowa damska z wyprzedaży

Wyprzedaże to doskonałe okazje, aby sprawić sobie porządne okrycie wierzchnie. Kurka zimowa damska musi być nie tylko ciepła, ale i praktyczna. Właśnie dlatego nie zaszkodzi, aby miała kaptur. W ten sposób zadbamy o dodatkową ochronę głowy oraz szyi. Panie w ostatnim sezonie pokochały modele z efektownymi pikowaniami. Dzięki nim w prosty sposób odwracamy uwagę od wielowarstwowych stylizacji na "cebulkę".  Zimą może się także przydać większa ilość wygodnych kieszeni. W razie potrzeby będziemy mogli schować do nich rękawiczki, czapkę, a także telefon lub klucze.

Kurtki damskieKurtki damskie Fot. Lpp / IMaxTree

Klasyczne kurtki na zimę z wyprzedaży

Decydując się na zakup nowej kurtki na zimę, mamy nadzieję, że posłuży nam przez więcej niż jeden sezon. Właśnie dlatego warto sięgać po modele w klasycznych, neutralnych barwach. Produkt w czerni, beżu lub brązie chyba nigdy nie wyjdą z mody. Kupując model z wypełnieniem, warto również wiedzieć, jak o niego dbać, by wnętrze nie zbiło się w pralce w jeden kłębek. Mamy na to sposób! Wystarczy, że wrzucisz do bębna trzy piłki do tenisa (możesz także kupić specjalne kulki do prania). Dzięki temu, że będą poruszały się podczas prania, będą równomiernie rozbijały materiał, który wypełnia prane okrycie wierzchnie.

KurtkiKurtki Fot. IMaxTree / LPP

Zobacz też: modne płaszcze na zimę z wyprzedaży.

Więcej o:
Copyright © Agora SA