Tuniki i sukienki na plażę z sieciówek. Wybieramy najpiękniejsze modele

Joanna Szczurek/DZ
22.05.2020 18:00
sukienka plażowa

sukienka plażowa (Instagram/@reserved)

Tuniki i sukienki na plażę są bardzo praktycznym i potrzebnym elementem odzieży. Przydają się przede wszystkim wtedy, kiedy nie wypada nam paradować w samym bikini. W sieciówkach znalazłyśmy sporo stylowych sukienek i tunik, które będą wyglądać świetnie na plaży, ale również na wakacyjnych wypadach za miasto.

Modne tuniki i sukienki plażowe - białe

tuniki plażowe białetuniki plażowe białe fot. Reserved

Białe narzutki plażowe znalazłyśmy w polskich sieciówkach. Szczególnie podobają się nam te z koronki, w stylu boho. Białe tuniki plażowe są bardzo kobiece, romantyczne i podkreślają opaleniznę. Jeżeli masz kolorowy lub złoty strój kąpielowy, to biała tunika będzie świetnie się z nim komponować. Znalazłyśmy też świetne sukienki na plażę, które również możesz nosić na strój kąpielowy. Spiszą się również na co dzień. 

Sukienki i tuniki plażowe - czarne

czarne narzutki na plażęczarne narzutki na plażę fot. reserved

Sukienki i tuniki plażowe w czarnym kolorze prezentują się bardzo dostojnie i elegancko. Co prawda wiele kobiet latem wybiera jaskrawe lub jasne tkaniny, ale czerń nie jest zakazana! Wręcz przeciwnie, może wyglądać świetnie. Nam bardzo podoba się przeźroczysta tunika plażowa z ciekawym haftem. Jest dość długa, dlatego ukryje, co trzeba. Będzie wyglądać idealnie na każdym typie sylwetki! Czarna tunika na strój kąpielowy wygląda najlepiej w towarzystwie dodatków w tym samym kolorze. Możesz ją również połączyć z elementami złota.

Sukienki letnie plażowe

Emilio Pucci SS2015/ MohitoEmilio Pucci SS2015/ Mohito Emilio Pucci SS2015/ Mohito

Ekskluzywne tuniki plażowe oraz sukienki na plażę znajdziesz między innymi w kolekcjach projektanta Emilio Pucci. Są piękne, kobiece i bardzo eleganckie. Kosztują jednak sporo, ale ciekawą alternatywą dla nich mogą być propozycje, które znajdziesz w sieciówkach. Nam bardzo spodobały się sukienki plażowe długie z Reserved i Mohito. Ta w tropikalne wzory, eksponująca dekolt, prezentuje się świetnie. Bardzo modna i oryginalna sukienka to również ta w różowym kolorze ombre. Latem stawiamy raczej na kolorowe tkaniny, a te, które wybrałyśmy, podkreślą urodę