Eleganckie żakiety do pracy, które kupisz teraz z rabatem

Agata Zielińska
05.12.2019 11:00
Żakiet

Żakiet (Fot. Materiały partnera)

Żakiet to must have w każdej kobiecej garderobie. Lekkie i eleganckie okrycie przydaje się, gdy w miejscu pracy wymagany jest dress code. Przydaje się także do klasycznych stylizacji z sukienką, białą formalną koszulą i spódnicą.

Propozycje żakietów i marynarek, które kupisz na promocji

Stylowy żakiet może być alternatywą dla skórzanej ramoneski lub letniego płaszcza na eleganckich wyjściach. W tym sezonie żakiety w stylu chanel to gorący trend. Mają pudełkowy fason - minimalizm i klasyka nigdy nie wychodzą z mody. Dlaczego warto mieć żakiety w szafie? Jeśli chcesz założyć swoją ulubioną sukienkę do pracy, ale boisz się, że ramiona są zbyt odkryte lub ma wycięcia na placach wystarczy narzucić na siebie marynarkę. Taki dodatek wpłynie pozytywnie na elegancję, a kreacja zyska dwa oblicza: dzienne - do pracy, oraz wyjściowe w wersji bez żakietu, idealne rozwiązanie jeśli masz plany na wieczór. Wybraliśmy eleganckie modele, które kupisz nawet za mniej niż 60zł. W zestawieniu znalazł się także nasz zadziorny faworyt - okrycie wykonane z imitacji skóry. Ten model będzie pasował do białej formalnej koszuli i złotej biżuterii. 
Poniższe żakiety sprawdzą się jesienią pod płaszczem lub kurtką na przykład w zestawieniu z ciepłym, dopasowanym swetrem typu golf. 

Eleganckie marynarkiEleganckie marynarki Fot. Materiały partnera

Więcej o: