Wielka wyprzedaż KENZO. Popularne ubrania marki z dużymi rabatami!

Marka Kenzo zadebiutowała w 1970 roku w Paryżu. Od poczatku istnienia, wśród projektów wyraźnie widać inspirację modą uliczną. Marka oferuje ubrania bardzo kolorowe, odważne, wykonane z połączenia wyszukanych materiałów oraz posiadające charakterystyczne dla marki nadruki, w tym kultowy od 2012 roku wzór tygrysa. Teraz ubrania marki kupisz z dużym rabatem. Sprawdź, co przygotowałyśmy!

KENZO damskie 

 

Więcej ubrań i torebki Kenzo znajdziesz poniżej.

Poniżej prezentujemy więcej modeli.

Buty Kenzo damskie znajdziesz poniżej.

Marka KENZO zachwyciła damski świat własną, nowoczesną interpretację kultowego wizerunku tygrysa. Stworzony przez pierwotnego założyciela marki - Kenzo Tekadę wzór ten powrócił na projektowanych przez markę bluzach damskich, swetrach i koszulkach. Rozchwytywane przez gwiazdy, blogerki i fanki brandu, w błyskawicznym tempie stały się sprzedażowym hitem. Ubrania z damskiej kolekcji stały się rozchwytywanymi klasykami w świecie mody. Zawsze trendy i na czasie produkty marki są pożądane przez olbrzymie grono kobiet. Teraz możesz kupić je z dużym rabatem! Warto skorzystać z takie okazji.  

KENZO męskie 

Kenzo pojawiając się na rynku zrewolucjonizowało patrzenie na modę damską, ale to wśród męskich trendów zrobił największą furorę. Europejskie trendy ówczesnych lat 70. w modzie męskiej to klasyczne formy i kroje. Projekty marki zaprzeczały tamtym trendom, zaciekawiając męska część odbiorów jeszcze bardziej. Obuwie i linię dedykowaną panom japoński projektant zainicjował w 1983 r. Tworząc, nie bał się wprowadzać motywów i kolorów charakterystycznych dla Kraju Kwitnącej Wiśni. Trend ten trwa do dziś, gdyż trampki Kenzo mają charakterystyczny błysk. Marka tworzy także niebanalne ubrania dla mężczyzn i pięknie pachnące perfumy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.