Wielka wyprzedaż Timberland. Obuwie i odzież kultowej marki kupisz taniej!

Joanna Szczurek
13.01.2020 11:46
Timberland

Timberland (Instagram/ @timberland)

Timberland to założona w 1952 roku marka produkująca obuwie i odzież. Od lat jest znana ze swoich innowacyjnych pomysłów i z ponadczasowego designu butów i ubrań. Marka jest też zaangażowana w walkę o środowisko i może poszczycić się odpowiedzialną produkcją. Teraz produkty Timberland są przecenione i kupisz je nawet 75% taniej.

Kolekcja damska Timberland

 

Wybrałyśmy najciekawsze obuwie z wyprzedaży damskiej kolekcji Timberland. Te modele kupisz teraz za ułamek ceny!

Kolekcja męska Timberland

 

Wybrałyśmy najciekawsze obuwie i ubrania z wyprzedaży męskiej kolekcji Timberland. Te modele kupisz teraz za ułamek ceny!

Marka Timberland działa w Polsce od 2002 roku i chyba każdy z nas widział już ich słynne "Yellow Boots". "Narodziły się" w 1973 roku i do tej pory są najpopularniejszym modelem marki. Na czym polega ich fenomen? Przede wszystkim na ponadczasowym designie i tym, że są wręcz niezniszczalne! To buty, które będą nadawały się zarówno do noszenia na co dzień, po mieście jak i na długie, piesze górskie wycieczki. Czy wiecie, że to marka Timberland jako pierwsza wprowadziła technologię wtapiania cholewki buta w podeszwę, co zapewniło stuprocentową nieprzemakalność obuwia? Stosowane przez markę nowoczesne rozwiązania sprawiły, że Timberland na stałe uplasował się na liście najpopularniejszych marek. W 1989 roku pojawiła się ich pierwsza kolekcja zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. 

Więcej o: