Spódnice w obniżonej cenie [przegląd]

Roksana Krawczyk
30.01.2018 10:30
Spódnice

Spódnice (Materiały prasowe)

Kobiety kochają spódnice. Noszą je bez względu na porę roku. Wiosną i latem chętniej nosimy spódnice, które dodają lekkości naszym stylizacjom. Jesienią i zimą zakładamy te wykonane z grubszych materiałów stylowo łącząc je z kozakami. Znalazłyśmy dla was piękne spódnice za mniej niż 80 zł.

SpódniceSpódnice Materiały prasowe

Rozkloszowane spódnice pięknie podkreślają talię. Świetnie zamaskują masywne uda, szerokie biodra i płaską pupę. Znakomicie będzie się w nich czuła każda kobieta, bez względu na swój wiek czy figurę. Panie, które mogą pochwalić się pięknymi nogami, mogą zdecydować się na krótszy model, zaś te, które chciałyby zakryć swoje uda, powinny wybrać model sięgający do kolan. Na co dzień taka spódnica  dobrze będzie wyglądała ze swetrem. Łącząc ją z koszulą dodamy całemu zestawieniu elegancji i klasy. 

Ołówkowe spódnice najlepiej sprawdzą się u kobiet o figurze klepsydry. Dobrze w takim fasonie będą wyglądały również panie o sylwetce gruszki. Takiego modelu powinny się wystrzegać kobiety o masywnych łydkach, ponieważ podkreśli on tę niedoskonałość. Ołówkowa spódnica dobrze wygląda w eleganckich zestawieniach połączona z białą koszulą. Taki strój świetnie sprawdzi się w pracy, w której obowiązuje dress code. Dobierając odpowiednie dodatki można go również założyć na imprezę. 

Co mówiła Audrey Hepburn?