Żółty, pomarańczowy, czerwony - ciepłe barwy w stylizacjach do pracy

Aleksandra Trąbińska
Barwy ciepłe są uznawane za kolory działające pobudzająco i optymistycznie. Dodają energii i urozmaicają nasze stylizacje. Pokazujemy jak wpleść żółty, pomarańczowy i czerwony do służbowych outfitów, tak by wyglądać elegancko i profesjonalnie.

Żółty

Klasyczny dress code, w którym jedynymi dozwolonymi kolorami były biel, czerń, granat i odcienie szarości, już dawno temu odszedł w niepamięć. Współcześnie w większości biur ubrania o intensywnych barwach są na porządku dziennym, a stylizacje tworzone z ich udziałem nikogo nie gorszą. Ważne jest jednak, aby służbowy outfit nadal pozostawał elegancki i skutecznie świadczył o naszym profesjonalizmie.

W pierwszym zestawie połączyliśmy gustowną, żółtą bluzkę z szarą spódnicą o stosownej długości i żakietem łączącym w sobie obie barwy. Torebka i szpilki w słonecznym odcieniu dodatkowo ożywiają całą stylizację i pokazują, że nie boisz się odważnych rozwiązań. Kolor żółty rozjaśnia myślenie i poprawia koncentrację, dlatego kiedy czujesz się zmęczona i rozkojarzona wybieraj ubrania właśnie w tym odcieniu.

Kolaż Avanti24 / Stylizacja z żółtą bluzką / Materiały partneraKolaż Avanti24 / Stylizacja z żółtą bluzką / Materiały partnera Kolaż Avanti24 / Stylizacja z żółtą bluzką / Materiały partnera Kolaż Avanti24 / Stylizacja z żółtą bluzką / Materiały partnera

Pomarańczowy

Komponowanie stylizacji w oparciu o intensywne barwy to domena pewnych siebie kobiet. Jeśli chcesz pokazać, że nie boisz się nieszablonowych rozwiązań i masz odwagę wychodzić poza utarte schematy, postaw na ubrania w żywych kolorach. W tym wypadku świetnie sprawdzi się pomarańczowy, który w połączeniu z czernią będzie wyglądał stylowo i elegancko.

Do naszego drugiego zestawu wybraliśmy klasyczny żakiet oraz pomarańczową sukienkę. Stylizację uzupełniliśmy czarnymi szpilkami (must-have każdej bizneswomen) oraz gustownym szalem idealnie wpisującym się w całościową kolorystykę. Dodatkowo dobraliśmy złotą biżuterię, która podkreśla elegancki wymiar naszej kreacji, oraz unikatową torebkę. Kolor pomarańczowy podnosi poczucie własnej wartości i dodaje otuchy, dlatego wybieraj go szykując się na ważną rozmowę.

Kolaż Avanti24 / Stylizacja z pomarańczową sukienką / Materiały partneraKolaż Avanti24 / Stylizacja z pomarańczową sukienką / Materiały partnera Kolaż Avanti24 / Stylizacja z pomarańczową sukienką / Materiały partnera Kolaż Avanti24 / Stylizacja z pomarańczową sukienką / Materiały partnera

Czerwony

Służbowy outfit powinien świadczyć o naszym charakterze i być wyrazem naszego profesjonalizmu. Fachowy wygląd wcale nie oznacza obowiązku zakładania bezbarwnych ubrań o monotonnych krojach. Wyraziste kolory również mogą wyglądać nienagannie. Komponując służbową stylizację nie zapomnij by nie przesadzić z intensywną kolorystyką - zbyt dużo jaskrawych kolorów zamiast podkreślać twoją wyrafinowaną kreację, może uczynić ją krzykliwą i niestosowną.

W naszej ostatniej stylizacji postawiliśmy na czerwony żakiet w połączeniu z czarnymi spodniami w kant i elegancką bluzką o modnym fasonie. Całość uzupełniliśmy o gustowną biżuterię i szpilki, które znakomicie komponują się z naszym zestawem. Subtelna torebka równoważy całą stylizację i dodaje jej kobiecego wyrazu. Czerwony to kolor, który dodaje energii i pobudza do działania, więc jeśli czeka cię dzień pełen wyzwań, zdecyduj się właśnie na tę barwę.

Kolaż Avanti24 / Stylizacja z czerwonym żakietem / Materiały partneraKolaż Avanti24 / Stylizacja z czerwonym żakietem / Materiały partnera Kolaż Avanti24 / Stylizacja z czerwonym żakietem / Materiały partnera

Kolaż Avanti24 / Stylizacja z czerwonym żakietem / Materiały partnera

Zobacz więcej podobnych ubrań:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.