Lana Nguyen - zakochaj się w stylu młodej projektantki

Wiktoria Nowak
Dobrze znana projektantka młodego pokolenia podbija serca dziewczyn na całym świecie. Jej słodkie i bardzo dziewczęce ubrania, cieszą się ogromną popularnością i w mgnieniu oka znikają ze sklepowych półek. Jeśli nigdy nie poznałaś wyszukanego stylu Lany Nguyen żałuj. My jesteśmy zachwycone.

Interesujące nadruki

Młodą Wietnamkę możemy kojarzyć z wyszukanych nadruków na koszulki, torebki czy bluzy. " Stresses, depressed, but well dressed" obiegło już cały świat i niejedna z nas bardzo chciałaby mieć taką koszulkę czy torbę w swojej kolekcji. Najnowszy nadruk projektantki to "Baby doll", który możemy podziwiać na ciekawie skrojonych t-shirtach, z opadającym ramieniem.

 

Znane blogerki modowe

Polskie blogerki modowe to najlepsza forma promocji młodych marek. W tym przypadku Lana nie musiała prosić Julię o promocję, bo zrobiła to z wielką przyjemnością. Przecież jest to jedna z jej ulubionych marek.

 

Kusząca bielizna

Oprócz ciekawych ubrań i dodatków, Lana projektuje również bardzo dziewczęce i zmysłowe zestawy bieliźniane . Znalazły one już swoich zwolenników i to nie tylko w ludzkiej postaci...

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.