Najmodniejsze fryzury 2016

Paulina Kruszewska-Zelman
Jakie będą najmodniejsze fryzury 2016? Będą rządzić geometryczne cięcia czy naturalne fale? Czy wiecie już, które kolory będą na topie? Zajrzyjcie do naszej ściągawki, by to sprawdzić!

Najmodniejsze fryzury 2016

Najmodniejsze fryzury 2016 są bardzo naturalne. Nadal panuje moda na włosy "czesane wiatrem". Fryzura wygląda, jakby była zrobiona od niechcenia, a tak naprawdę jest idealnie dopracowana. Powrót do retro we fryzjerstwie objawia się w zamiłowaniu do fal i loków. Te niesamowicie kobiece i proste w wykonaniu fryzury podbiły nasze serca. Loki możemy kręcić na prostownicy, lokówce, a bardziej wtajemniczeni wyciskają fale w stylu gwiazd dawnego Hollywood. Jednym z najprostszych sposobów na ich wykonanie jest użycie lokówki stożkowej. Wystarczy owinąć wokół niej kosmyki włosów i chwilę zaczekać. Po zakręceniu całej głowy roztrzep włosy, by zyskać naturalny efekt.

Najmodniejsze fryzury 2016Najmodniejsze fryzury 2016 Najmodniejsze fryzury 2016 (Shutterstock.com) Najmodniejsze fryzury 2016 (Shutterstock.com)

Ostre cięcie

Obok miękkich linii zobaczycie też ostre, geometryczne cięcia. Włosy obcięte na prosto stylizujemy tak, by zwiększyć ich objętość. Doskonale w tym wydaniu wyglądają grzywki. Po nie również sięgamy w tym roku. Mogą być masywne i ciężkie, albo naturalne i zaczesane na bok.

Jedną z najmodniejszych fryzur lasowaną przez topmodelki na wiosennych pokazach mody stał się long bob . Wiele z nich skróciło włosy do ramion . Noszą je naturalnie ułożone, podkręcone na szczotkę lub wyprostowane.

Najmodniejsze fryzury 2016Najmodniejsze fryzury 2016 Najmodniejsze fryzury 2016 (Shutterstock.com) Najmodniejsze fryzury 2016 (Shutterstock.com)

Modne kolory 2016

Najmodniejsze fryzury 2016 to włosy w naturalnych odcieniach. Coraz częściej wracamy do naszych naturalnych włosów lub sięgamy po farby imitujące naturę. Modne są delikatne, jaśniejsze pasemka, które sprawią, że kolor przestaje być jednowymiarowy. Do łask wracają rude odcienie w kolorach zbliżonych do miedzi, a nie jak to było uprzednia: do czerwieni.

Więcej o:
Copyright © Agora SA