Jesień na blogach - w co się ubrać?

Czujecie się dobre w stylizacji? Interesują Was najnowsze trendy? Zachęcamy do podzielenia się swoją kreatywnością na groszkowych blogach!

Dziewczyny! Z zainteresowaniem śledzimy groszkowe blogi, których z dnia na dzień przybywa. To one pozwalają nam lepiej Was poznać , ale chcemy, żeby przede wszystkim Wam przynosiły satysfakcję i korzyści. Prowadząc bloga, możecie pisać co Was inspiruje , a co wkurza z czym się zgadzacie, a z czym nie, publikować swoje listy wymarzonych zakupów, (a potem je sukcesywnie skreślać, czego życzymy :) Dzięki nim możecie brać udział w groszkowych konkursach. Blog to szansa na wyrażenie własnego zdania, które dostrzeżemy my, ale też inne Czytelniczki. Aby tak się stało, wybieramy najfajniejsze kolaże oraz najciekawsze wpisy i publikujemy je na głównej stronie Groszków.

Możecie razem z nami promować ulubione trendy, bawić się w tworzenie kolaży i wymyślanie stylizacji. Temat na dziś to oczywiście jesień - co nosicie? Jakie macie pomysły na jesienny zestaw? Do szkoły? Do pracy? Na imprezę? Pochwalcie się nimi na swoich blogach!

Z niecierpliwością czekamy na Wasze kolaże, a najciekawsze będziemy publikować!

Free PeopleFree People Free People

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.