Kolorowe kosmetyczki niezbędne dla każdej kobiety

Kosmetyczka jest drugim po torebce akcesorium niezbędnym dla każdej kobiety. Sprawdź dlaczego i odkryj razem z nami najciekawsze modele

Dlaczego warto mieć kosmetyczkę?

Po pierwsze, wszystkie kosmetyki , które nosimy w torebce i musimy mieć ze sobą na co dzień, będą uporządkowane. Do kosmetyczki możemy schować tusz do rzęs , puder, podkład, cienie do powiek , plastry, tabletki przeciwbólowe, zastępczą parę kolczyków i wszystkie drobne przedmioty, które mogłybyśmy zgubić w czeluściach naszych torebek . Znacznie szybciej znajdziemy w naszych torbach bez dna kosmetyczki niż na przykład tusz do rzęs . Jeśli któryś z kosmetyków nam się wyleje, na przykład źle zakręcony fluid czy lakier do paznokci, zabrudzi się jedynie wnętrze kosmetyczki , a nie cała torebka . Kosmetyczka przydaje się również w czasie wyjazdów, wakacji. Polecamy wtedy nieco większe, bardziej pojemne modele. Świetnie sprawdzą się także torby toaletowe z haczykiem, który umożliwia zawieszenie w łazience czy pod prysznicem.

Piękne kosmetyczki idealne na Twoje kosmetyki

Kobiety są estetkami - wszystkie przedmioty, którymi się otaczają muszą być nie tylko funkcjonalne, ale także piękne. Kierujemy się tym także przy wyborze kosmetyczek . Sklepy oferują nam wiele ciekawych modeli. Jednym z naszych ulubionych jest kosmetyczka ozdobiona rysunkiem pięknego domu Moschino, innym model w metalicznym odcieniu z nadrukiem ust. Polecamy także kosmetyczki z motywami kwiatowymi oraz kolorowe modele marki Desigual. Doskonałymi kosmetyczkami dla tradycjonalistek i minimalistek będą klasyczne, jednolite modele w intensywnych kolorach - różowym, pomarańczowym czy czerwonym.

Drogie Czytelniczki, a co wy przechowujecie w swoich kosmetyczkach ? Piszcie w komentarzach.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.