Tusze do rzęs - nasz przegląd kosmetyków do 50 zł

Zastanawiasz się jaki tusz do rzęs wybrać? Przeczytaj nasze porady oraz sprawdź najciekawsze propozycje produktów poniżej 50 zł.

Jak wybrać dobry tusz do rzęs?

Przede wszystkim zastanów się na czym najbardziej Ci zależy. Czy tusz ma optycznie pogrubiać rzęsy czy zwiększać ich objętość? Czy chcesz, żeby podkręcał rzęsy, a może dobrze je rozdzielał? Na początku zastanów się nad kolorem tuszu do rzęs . Najwięcej osób wybiera czarny, jednak popularny jest również granatowy oraz brązowy. Pomyśl czy wolisz klasyczny tusz czy taki z dodatkiem brokatu. Przyjrzyj się i wypróbuj różne rodzaje szczoteczek, żeby wiedzieć, która pasuje Ci najlepiej, za pomocą, której jest Ci wygodnie się malować. Przed wyborem tuszu do rzęs zastanów się czy potrzebujesz, by był on wodoodporny.

Plusy i minusy wodoodpornych tuszów do rzęs

Wodoodporność jest jednym z podstawowych wyznaczników tuszów do rzęs , czymś, co dzieli je na dwie kategorie. Plusem takich tuszów jest dłuższa trwałość, niezmywalność w każdych warunkach. Niestety, wodoodporny tusz bardzo trudno dokładnie zmyć i trzeba używać do tego specjalnych kosmetyków . Często jednak nie pomaga używanie dwufazowych płynów do demakijażu. Jeśli zdecydujesz się na używanie wodoodpornych tuszów do rzęs , szukaj na opakowaniu określenia waterproof.

Cena nie zawsze równa się jakość

Pamiętajmy, aby znaleźć najlepszy dla siebie tusz do rzęs należy szukać metodą prób i błędów. Nie kierujmy się wyłącznie radami koleżanek czy recenzjami produktów - na każdą z nas kosmetyki działają inaczej. Nie jesteśmy takie same, mamy różne preferencje i potrzeby. Pamiętajmy też, że nie zawsze wysoka cena jest gwarancją, że otrzymamy doskonały produkt. Niektóre z tańszych tuszów do rzęs są o niebo lepsze od tych z górnej półki, dlatego warto wypróbować różne kosmetyki .

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.