Sylwester za granicą - zaplanuj go już dziś

Pożegnanie roku i powitanie nowego już niedługo. Sprawdź najciekawsze propozycje wycieczek za granicę na czas sylwestra.

Zaplanuj wszystko wcześniej

Nie dostałaś żadnych zaproszeń na sylwestra , a może masz tyle propozycji, że nie wiesz którą wybrać? Może nie warto czekać kolejny rok do ostatniego dnia, zastanawiając się gdzie wybrać się na sylwestra ? Pod koniec roku większość z nas ma długi weekend. Jeśli weźmiemy wolną środę (30.12.) i czwartek (31.12.), będziemy mogli wykorzystać aż 5 dni na zimowe wakacje . Skorzystaj ze specjalnych, sylwestrowych ofert biur podróży i sprawdź najlepsze oferty.

Gdzie warto pojechać na wycieczkę?

Sylwestra i Nowy Rok warto spędzić w wyjątkowym miejscu, najlepiej z ukochaną/ymi osobą/ami - swoją drugą połową, przyjaciółmi czy rodziną. Warto zastanowić się nad zagranicznymi wycieczkami . Może koniec roku jest najlepszym momentem, by wynagrodzić sobie wszystkie złe chwile, odprężyć się i zrelaksować w zupełnie odmiennym otoczeniu.

Podróż marzeń

Zjedz dwanaście winogron na pomyślność w Nowym Roku w przepięknej Barcelonie lub powitaj kolejny rok na placu Wacława w Pradze. Po intensywnej, sylwestrowej zabawie odpoczywaj w hotelowym basenie albo spaceruj po przepięknym Madrycie. Odpręż się w Amsterdamie, odkryj uroki Macedonii lub wybierz się do europejskich stolic mody: Mediolanu, Londynu czy Paryża.

Zimowe wakacje połączone z zabawą sylwestrową będą prawdziwym relaksem, jeśli wybierzemy się do miejsc, gdzie jest cieplej niż u nas: Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Stambułu (Turcja) czy Tel Awiwu (Izrael). Na zakończenie roku możemy zaszaleć i wybrać się za ocean, do Nowego Jorku albo odwiedzić świętego Mikołaja w Laponii. Polecamy także zimowe krajobrazy Łotwy, które można podziwiać wybierając się na wycieczkę do Rygi.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.