Świąteczne ubrania i dodatki od Katy Perry - zobacz najnowszy lookbook sieciówki H&M

Czemu tak bardzo kochamy święta? Może też dlatego, że większość sieciówek w swojej ofercie posiada bardzo dużo pięknych i słodkich ubrań specjalnie na tę okazję? Zobaczcie Katy Perry dla H&M-u...

Każda kampania H&M wzbudza niemałe zainteresowanie, a szczególnie jeśli jest ona świąteczna !. Szwedzka sieciówka do swoich sesji angażuje najlepsze modelki, projektantów, jak i gwiazdy światowego formatu. W sesjach reklamowych H&M widzieliśmy już Beyonce, Lady Gagę, Lanę del Rey, Olivię Wilde, Vanessę Paradis, czy Davida Beckhama . Do tego grona właśnie dołączyła Katy Perry.

h&mh&m Katy Perry w świątecznej kampanii dla h&m Katy Perry w świątecznej kampanii dla h&m

Wokalistka została ambasadorką kolekcji świątecznej , która to ma nam umilić oczekiwanie do świąt i spowodować, że chętniej wybierzemy tę sieciówkę niż każdą inną. Z tej okazji powstała nawet piosenka, która ma promować nową linię świątecznych ubrań i nie tylko. W nowej kampanii zobaczymy stroje jakie możemy śmiało założyć podczas Wigilijnej kolacji jak i w sylwestrową noc . Mamy znajdą coś dla swoich najmłodszych pociech, a dziewczyny dla swoich ukochanych mężczyzn.

H&MH&M Świąteczna kampania H&M male, child Świąteczna kampania H&M male, child

H&M zachwyca niemalże wszystkich, nic więc dziwnego, że Katy zgodziła się zostać ich twarzą. Za wideo odpowiada słynny Jonas Akerlund, a za zdjęcia Daniel Jackson, autor kampanii Calvin Klein, Escada i zeszłorocznej H&M Holiday. Styl zdjęć łudząco przypomina styl, w jakim wykonana została również świąteczna kampania marki Burberry . Gwiazdy i modelki również zostały uchwycone w podskoku, tak żeby jak najlepiej zaprezentować stroje i świąteczną euforie zakupową . Jak dla nas obydwie te kampanie są wyjątkowe i coś w sobie mają. Uwielbiamy święta , dlatego też jesteśmy oczarowane tymi zdjęciami i filmikami. A wam jak się podoba?

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: