Świąteczne dekoracje do domu - poczuj magię świąt

Świąteczny wystrój to nie tylko ozdobiona choinka, ale Twój cały dom. Zadbaj o klimatyczną aranżację na Boże Narodzenie.

Grudzień to miesiąc, który kojarzy nam się głównie ze świętami. Ten cudowny okres w roku warto jest spędzić w rodzinnym gronie, w poczuciu bezpieczeństwa i świątecznego kliamtu. Ostatni kalendarzowy miesiąc niedługo obudzi nas opruszkami śniegu. Domowe obowiązki i planowanie zakupów najprzyjemniej robi się w pięknych wnętrzach. Świąteczne aranżacje na pewno pozwolą nam poczuć magię świąt. Bożonarodzeniowy wystrój domu wcale nie musi wiązać się z wielkim przedsięwzięciem. Najważniejszy jest pomysł i odrobina kreatywności , a na pewno wykonywanie dekoracji sprawi Ci ogromną frajdę.

InspiracjeInspiracje groszki.pl

Diabeł tkwi w szczegółach

Zacznij od świątecznego obrusu lub bieżników . Na stole postaw w wazonie świeże gałązki z sosny lub świerku . Obok niech zaświeci lampion lub kolorowa świeca . Niech ciepło żywego ognia ogrzeje Twoje mieszkanie. Sofę otul poduszeczkami w zimowe wzory, bądź kup poszewki najlepiej w kolorze złota, srebra, czerwieni lub szarości. Te kolory idealnie komponują się ze świątecznym klimatem. Zaparz kawę lub herbatę w fantazyjnym kubku w bałwanki i usiądź wygodnie. W takim miejscu niewątpliwie poczujesz magię. Aby spotęgować doznania polecamy zawiesić migające światełka , albo położyć je na parapecie, mogą być te same, które zakładamy na choinkę. A w wolnej chwili skuś się na przyrządzenie własnoręcznie robionych pierniczków i ułóż je na ozdobnym talerzu.

InspiracjeInspiracje groszki.pl

My już czujemy czar nadchodzących świąt! A Wy?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci -  Kupony.gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.