Victoria's Secret - świąteczna kampania najsłodszej marki na rynku

Słodka kampania Victoria's Secret jak zwykle zaskakuje. Zobaczcie co tym razem prezentują aniołki.

Behati Prinsloo i Candice Swanpoel to jedne z najpiękniejszych Aniołków, które wzięły udział w kampanii najnowszej kolekcji Victoria's Secret. Pokaz mody VS zbliża się wielkimi krokami, co mogliśmy zaobserwować na Instagramie Gigi Hadid , która w tym roku weżmie w nim udział. W międzyczasie marka bielizny przygotowała kolekcję na tegoroczne Boże Narodzenie , która jak zwykle zachwyca.

victorias secertvictorias secert Groszki.pl Groszki.pl

W sesji wystąpiły Behati Prinsloo i Candice Swanpoel - jedne z najbardziej znanych aniołków VS. Na zdjęciach modelki prezentują ciepłe oraz wygodne piżamy w szkocką kratę i zimowe printy , takie jak choinki czy płatki śniegu. W kolekcji amerykańskiej firmy nie brakuje również krótkich koszulek nocnych , opasek na oczy i dużych, pluszowych kapci z uroczymi napisami.

Świąteczną atmosferę według Victoria's Secret podkręca kusząca bielizna obszyta czerwoną koronką. Jak dla nas idealnie! Przecież święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z rodzinną, domową atmosferą. Czasami nawet w kapciach, piżamach czy koszulkach nocnych. Wszystkie słodkie, świąteczne gadżety będzie można kupić już pod choinkę w sklepach stacjonarnych. W Warszawie na pewno w Złotych Tarasach czy Galerii Mokotów. Zobaczcie koniecznie zdjęcia i pokochajcie markę VS. Przecież na zabawie życie polega.

victorias secretvictorias secret groszki.pl groszki.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.