Testujemy: serum i krem z linii Hydro Care marki Bandi

Od pewnego czasu coraz więcej mówi się o kosmetykach polskiej firmy Bandi. Postanowiłam wypróbować linię przeznaczoną dla wieku 20+.

Zdaniem produkcenta

Kosmetyki z linii Hydro Care dbają o odpowiednie nawilżenie wysuszonej i odwodnionej skóry. Bogaty skład substancji aktywnych ochroni przed nadmierną utratą wody przy zachowaniu pełnego komfortu stosowania, dzięki ultralekkiej konsystencji i świeżemu zapachowi. Skóra staje się gładka i elastyczna. Krem zapewnia głębokie nawilżenie i wygładzenie drobnych zmarszczek. W efekcie możesz cieszyć się świeżym i promiennym wyglądem cery. Kosmetyk jest przeznaczony do każdego typu cery: normalnej, mieszanej, tłustej i suchej.

Sprawdzamy!

Podczas testu używałam Serum Intensywnie Nawilżającego oraz Kremu Intensywnie Nawilżającego . Oba kosmetyki stosowałam rano przed wykonaniem makijażu. Po wchłonięciu się serum, nakładałam krem.

Oba testowane produkty mają bardzo przyjemny, świeży zapach. Zaskoczyła mnie lekka konsystencja i natychmiastowe wchłanianie. Nie pozostawiają na skórze tłustego filmu, dzięki czemu łatwo można wykonać makijaż i długo się on utrzymuje. Nie mam też wrażenia, że po użyciu kremów cera staje się bardziej świecąca.

Podczas stosowaniu obu kosmetyków skóra jest świetnie nawilżona i gładka. Cieszy mnie również możliwość stosowania serum w okolicy oczu, bo dzięki temu nie muszę używać w tym miejscu innego produktu.

W ciągu tygodniowego testu nie dostrzegłam wad obu kosmetyków. A co Wy o nich sądzicie? Miałyście okazję wypróbować?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA