Pierwsza kampania Marni

Pierwsza samodzielna kampania domu mody Marni! Trzeba to zobaczyć.

Marni to dom mody założony przez małżeństwo Consuelo i Gianni Castiglioni . Swoją pierwszą kolekcje zaprezentowali w 1994 roku i od tamtego czasu są jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek pret-a-porter na świecie.

Marni jednak nigdy nie promowało swoich strojów poprzez kampanie reklamowe. Jak się okazało była to tylko kwestia czasu. Ponieważ światło dzienne ujrzała właśnie ich pierwsza kampania reklamowa . Niewątpliwie jest to historyczny moment dla marki. Jak przystało na Marni sesja jest oczywiście bardzo w klimacie włoskiego domu modu. Surowe, artystyczne i bardzo niekonwencjonalne zdjęcia autorstwa Jackie Nickersona to idealne odzwierciedlenie wizji projektantów. Modelka, która pojawia się an zdjęciach jest Marte Mei van Haaster, jednak jej twarzy na zdjęciach nie ujrzymy. Tu główną role grają ubrania.

Same stroje Marni są bardzo proste, ale charakteryzuje je geometryczne fasony i kroje, minimalizm i nowoczesność. Dlatego styl Consuelo i Gianni Castiglioni jest bardzo doceniany przez kobiety biznesu, gdyż ich projekty to idealne propozycje dla kobiet silnych, niezależnych i wiedzących czego chcą.

Partner - materiał

ubrania w stylu Marni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.