Sukienki a la przedłużone tiszerty - ponad 90 propozycji na lato

Wyglądają, jak koszulki, ale w rzeczywistości są o wiele bardziej praktyczne. Przeczytajcie o zaletach sportowych sukienek, o tym jak je nosić i gdzie znaleźć.

Jedną z większych zalet sukienek jest to, że są proste w noszeniu. Nie musisz do nich dobierać spodni lub spódnicy i bluzki. Sukienkę po prostu zakładasz - i wychodzisz do pracy, na spotkanie ze znajomymi, na spacer, do kina.

W tym sezonie nosimy sukienki maxi, rozkloszowane, ołówkowe i dresowe. Hitem stały się modele ze zbluzowaną lub koszulkową górą , które świetnie wpisują się w sportowy trend. Nie oznacza to jednak, że pasują do nich tylko tenisówki i sneakersy ; z tym fasonem świetnie skomponują się buty na koturnie lub obcasie. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku torebki - luźny styl nie wymaga eleganckiej kopertówki , ale kolorowa shopperka , bądź klasyczna torba na ramię będą strzałem w dziesiątkę.

kolaż groszki.plkolaż groszki.pl kolaż groszki.pl kolaż groszki.pl

Na chłodniejsze dni, do tiszertowej sukienki dobierz skórzaną lub jeansową kurtkę , ewentualnie marynarkę lub sweter. Oczywiście, kurtki muszą być rozpięte, aby fason sukienki był wyraźnie widoczny.

W GALERII znajdziesz propozycje sportowych sukienek w rozmaitych wariantach kolorystycznych . Sieciówki mają w tym sezonie naprawdę wiele do zaoferowania. Obejrzyj nasze typy i napisz w komentarzach, co wpadło ci w oko.

Jedną z większych zalet sukienek jest to, że są proste w noszeniu. Nie musisz do nich dobierać spodni lub spódnicy i bluzki. Sukienkę po prostu zakładasz - i wychodzisz do pracy, na spotkanie ze znajomymi, na spacer, do kina..

W tym sezonie nosimy sukienki maxi, rozkloszowane, ołówkowe i dresowe. Hitem stały się modele ze zbluzowaną lub koszulkową górą, które świetnie wpisują się w sportowy trend. Nie oznacza to jednak, że pasują do nich tylko tenisówki i sneakersy; z tym  fasonem świetnie skomponują się  buty na koturnie lun obcasie. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku torebki - luźny styl nie wymaga eleganckiej kopertówki, ale kolorowa shopperka, bądź klasyczna torba na ramię będą strzałem w dziesiątkę.

Na chłodniejsze dni, do tiszertowej sukienki dobierz skórzaną lub jeansową kurtkę, ewentualnie marynarkę lub sweter. Oczywiście, kurtki muszą być rozpięte, aby fason sukienki był wyraźnie widoczny.

W GALERII znajdziecie propozycje sportowych sukienek w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Sieciówki mają w tym sezonie do naprawdę wiele do zaoferowania. Obejrzyj nasze typy i napisz w komentarzach, co wpadło ci w oko.

Więcej o: