Żółte torebki na lato - ponad 40 najmodniejszych propozycji

Gdy za oknem brakuje słońca, postaw na żółtą torebkę!

W tym roku mamy prawdziwie zmienną aurę. Za nami już słoneczne, upalne dni, chłodniejsze deszczowe wieczory, burzowe noce i zawieje. Z utęsknieniem czekamy na powrót lata, które, mamy nadzieję, wkrótce zagości. Tymczasem ratujmy się letnimi akcentam i - np. w postaci żółtych torebek.

kolaż groszki.plkolaż groszki.pl kolaż groszki.pl kolaż groszki.pl

Ten typowo wakacyjny odcień, stanowi obok pomarańczowego, różowego, błękitnego i miętowego jeden z topowych kolorów tego sezonu . Królują odcienie neonowe i cytrynowe, lecz nie zabraknie ciemniejszych, jak np. musztardowego. Żółte torebki możecie zestawić z każdym kolorem; najważniejsze, by dobrać kolor najbardziej pasujący do naszej urody.

Zajrzyjcie do GALERII , w której znajduje się pod 40 modeli żółtych torebek różnych marek. Która z nich wpadła wam w oko? Lubicie dodatki w tak energetyzujących barwach?

W tym roku mamy prawdziwie zmienną aurę. Za nami już słoneczne, upalne dni, chłodniejsze deszczowe wieczory, burzowe noce i zawieje. Z utęsknieniem czekamy na powrót lata, które, mamy nadzieję, wkrótce zagości. Tymczasem ratujmy się letnimi akcentami - np. w postaci żółtych torebek.

Ten typowo wakacyjny odcień, stanowi obok pomarańczowego, różowego, błękitnego i miętowego jeden z topowych kolorów tego sezonu. Królują odcienie neonowe i cytrynowe, lecz nie zabraknie ciemniejszych, jak np. musztardowego. Żółte torebki możecie zestawić z każdym kolorem; najważniejsze, by dobrać kolor najbardziej pasujący do naszej urody.

Zajrzyjcie do GALERII, w której znajduje się pod 40 modeli żółtych torebek różnych marek - w przedziale cenowym od 29,99 zł do 459 zł. Która z nich wpadła wam w oko? Lubicie dodatki w tak energetyzujących barwach?

źródło: Okazje.info

Więcej o: