Pastelowe baleriny na wiosnę i lato - ponad 60 eleganckich propozycji

Szukasz wygodnych butów w najmodniejszych kolorach sezonu? Co powiesz na baleriny w pastelowych barwach?

Romantyczne pastele kolejny sezon cieszą się ogromną popularnością. Projektanci proponują pastelowe total looki , a także namawiają do zestawiania rozbielonych odcieni z intensywnymi kolorami . W sieciówkach można znaleźć błękitne i pudrowe ubrania oraz dodatki; w tym szeroki wybór obuwia. Chociaż największe wrażenie robią niebotycznie wysokie szpilki, my proponujemy pastelowe odcienie na wygodnym obuwiu z płaską podeszwą.

kolaż groszki.plkolaż groszki.pl kolaż groszki.pl kolaż groszki.pl

Subtelna kość słoniowa, cukierkowy róż , delikatny beż, blady żółty, nienasycony fioletowy, zgaszona brzoskwinia, jasna zieleń oraz niebiański błękit - te odcienie będą rządzić wiosną i latem 2014. Który z nich najlepiej prezentuje się na kobiecych balerinkach? Zobaczcie nasze typy w GALERII i dobierzcie kolor do posiadanej garderoby. Najlepiej sprawdzą się modele skórzane, które łatwo utrzymuje się w czystości (zamsz szybko traci urok ze względu na trudny do usunięcia brud).

Znalazłyście coś dla siebie?

Romantyczne pastele kolejny sezon cieszą się ogromną popularnością. Projektanci proponują pastelowe total looki, a także namawiają do  zestawiania  rozbielonych odcieni z intensywnymi kolorami. W sieciówkach można znaleźć błękitne i pudrowe ubrania oraz dodatki; w tym szeroki wybór obuwia.  Chociaż największe wrażenie robią niebotycznie wysokie szpilki, my proponujemy pastelowe odcienie na wygodnym obuwiu z płaską podeszwą.

Subtelna kość słoniowa, cukierkowy róż, delikatny beż, blady żółty, nienasycony fioletowy, zgaszona brzoskwinia, jasna zieleń oraz niebiański błękit - te odcienie będą rządzić wiosną i latem 2014 .  Który z nich najlepiej prezentuje się na kobiecych balerinkach? Zobaczcie nasze typy w GALERII i dobierzcie kolor do posiadanej garderoby. Najlepiej sprawdzą się modele skórzane, które łatwo utrzymuje się w czystości (zamsz szybko traci urok ze względu na trudny do usunięcia brud).

Znalazłyście coś dla siebie?

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.