Zakupy w sieci: sportowe bluzy z Asos.com

Sportowy trend opanował wiosenne kolekcje!

Rozpinane, krótkie, długie i z kapturem - w tym sezonie nosimy bluzy w każdej postaci, dowolnie zestawiając dodatki. Jeśli cenisz sobie komfort i możesz pozwolić sobie na swobodny styl , postaw na sportowy total look . Dobierz do bluzy dół w luźnym stylu i kolorowe sneakersy. Jeśli zaś preferujesz bardziej eleganckie stylizacje , załóż do niej np. plisowaną spódnicę i szpilki (w tym sezonie mogą być również buty na grubym słupku, które znajdziesz TUTAJ ).

Asos.comAsos.com kolaż groszki.pl/Asos.com kolaż groszki.pl/Asos.com

W GALERII prezentuję ponad 20 oryginalnych propozycji ze sklepu internetowego Asos.com, dostarczającego towar do każdego zakątka Polski. Możesz wybierać wśród jednolitych lub kolorowych bluz z finezyjnymi nadrukami i napisami. Asos.com ma w swojej ofercie szeroki wybór ubrań i dodatków, niedostępnych w polskich butikach. Są to oryginalne i niepowtarzalne rzeczy .

Obejrzyj moje typy i napisz, co wpadło ci w oko!

Rozpinane, krótkie, długie i z kapturem - w tym sezonie nosimy bluzy w każdej postaci, dowolnie zestawiając dodatki. Jeśli cenisz sobie komfort i możesz pozwolić sobie na swobodny styl, postaw na sportowy total look. Dobierz do bluzy  dół w luźnym stylu i kolorowe sneakersy. Jeśli zaś preferujesz bardziej eleganckie stylizacje,  załóż do niej np. plisowaną spódnicę i szpilki (w tym sezonie mogą być również buty na wysokim słupku, które znajdziesz TUTAJ).

W GALERII prezentuję ponad 30 oryginalnych propozycji ze sklepu internetowego Asos.com, dostarczającego towar do każdego zakątka Polski. Możesz wybierać wśród jednolitych lub kolorowych bluz z finezyjnymi nadrukami i napisami. Asos.com ma w swojej ofercie szeroki wybór ubrań i dodatków, niedostępnych w polskich butikach. Są to  oryginalne  i niepowtarzalne rzeczy.

Obejrzyj moje typy i napisz, co wpadło ci w oko!

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.