Letnie klapki Ipanema projektu Gisele Bundchen

Jedna z najlepszych modelek świata po raz kolejny projektuje letnie klapki. Zobaczmy co wymyśliła w tym sezonie.

Modą zajmują się nie od dziś, nie można więc zarzucić im, że się na niej nie znają. Znane modelki projektują ubrania, własne linie odzieżowe, czego przykładem jest choćby Kate Moss . W jej ślady poszła także Gisele Bundchen , która ma na koncie współpracę z marką Ipanema , produkującą letnie klapki.

Gisele przez lata swojej pracy nauczyła się, że wygodne buty to podstawa każdego dnia - bez nich nie damy rady biegać ze spotkania na spotkanie, nie wystoimy w kolejce do kasy czy w autobusie. Kiedy więc tylko można najlepiej nosić klapki czy japonki , szczególnie jeśli pogoda temu sprzyja. Gisele dba o własne stopy i nie nosi poza wybiegiem wysokich obcasów. Dlatego to właśnie ją poproszono o współpracę z marką.

Już w zeszłym roku zaprojektowała bardzo stylowe klapeczki, w brązach, beżach, bieli i czerni - podobały się tak bardzo, że współpracę ponowiono.

Ipanema - Gisele Bundchen, kolekcja Hot Sands 2011Ipanema - Gisele Bundchen, kolekcja Hot Sands 2011 Ipanema

Letnia kolekcja klapek Ipanema

W tym roku Gisele, pilna obserwatorka trendów stawia na 2 linie - jedną, The Colorful Sea Collection , z pastelowymi kolorami - zielenią, fioletem, różem i ozdobami z motylkami, żółwiami i innymi miłymi zwierzątkami. Druga linia, Hot Sands , inspirowana jest egzotycznymi kolorami brazylijskiej plaży - więc kolory są bardziej odważne, ostre, energetyczne - fiolet kardynalski, fikcja, oranż i tym podobne. Sandałki są z lekkiej gumy, mają profilowane podeszwy, i paski, zaprojektowane tak, że nie obcierają stóp.

Ceny klapek mieszą się w okolicach 100 - 150 zł . Do kupienia w salonach obuwia Humanic .

Zobaczcie też film reklamowy z kolekcji The Colorful Sea Collection:

Więcej:

Nine West - wiosna 2011

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.