Moda w stylu boho ciągle na czasie

Są pewne trendy, które mimo zmiany sezonów nie ustępują. Jest tak właśnie z modą w stylu boho!

Styl boho to trend, który już od kilku sezonów nie odpuszcza. Jest nonszalancki, pasuje każdej kobiecie, a co najważniejsze, świetnie odnajduje się w każdej sytuacji.

Zimowa wersja stylu boho to przede wszystkim ciepłe kożuchy, poncza, grube swetry i bawełniane sukienki łączone z grubymi rajstopami i kozakami. Do tego na głowę obowiązkowy kapelusz i trochę nonszalanckiej biżuterii na ręce i szyję - hitem są również cienkie szaliczki, które będą pięknie wirować na wietrze i chronić nas przed zimnem. Takie połączenie mody i funkcjonalności to bardzo dobre rozwiązanie, których zaczyna być na ulicach i wybiegach coraz więcej. Na przykład bardzo modne staję się noszenie nauszników, które przyozdobione są kolczykami! Jest to ciekawy trik na nadchodzącego sylwestra, którego może któraś z Was będzie spędzać na świeżym powietrzu.

Wracając jednak do stylu boho ! Warto iść śladami tego trendu , gdyż będzie on obecny w naszych szafach jeszcze kilka dobrych sezonów. Dlatego nie są to pieniądze wydane na jednorazowe widzimisię, a raczej większa inwestycja, która na pewno się zwróci

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.