#HMBalmaination - najbardziej ekskluzywne projekty w zasięgu ręki (i portfela!)

Już wiemy, który dom mody współpracuje z H&M przy tworzeniu jesiennej kolekcji! Wyjątkowa linia #HMBalmaination trafi do sklepów H&M 5 listopada. U nas zobaczysz ją już dziś!

Gościnnym projektantem jesiennej kolekcji H&M będzie synonim francuskiego luksusu - paryski dom mody Balmain . Dzięki sieciówce będziemy mogły nosić projekty słynnego Oliviera Rousteinga. Modele z jesiennej kolekcji będą inspirowane ubraniami z kolekcji Balmain jesień/zima 2012 oraz jesień/zima 2013. Znajdziecie też kroje nawiązujące do kolekcji z ubiegłego roku. Wśród nich będzie m.in nowa wersja sukienki, w jakiej rok temu widzieliśmy Kim Kardashian.

Kim Kardashian (Eastnews)Kim Kardashian (Eastnews) Kim Kardashian (Eastnews) Kim Kardashian (Eastnews)

"Głównym celem dla mnie, jako projektanta jest rozmowa z moim pokoleniem. H&M daje mi jedyną w swoim rodzaju okazję do wprowadzenia wszystkich w świat Balmain, realizację odrobiny swoich marzeń i stworzenie #HMBalmaination: globalnej wspólnoty zasilanej hashtagiem. Współpraca z H&M była dla mnie niesamowicie naturalna, ponieważ H&M jest marką, z którą wszyscy czują się związani. H&M jest wyrazem jedności, której i ja jestem zwolennikiem" - stwierdził Olivier Rousteing.

Kolekcja składa się z ubrań i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Linia dla kobiet to m.in.  jedwabne marynarki wyszywane perełkami, siateczkowe topy, tulipanowe spódnice, złote pasy i wysokie kozaki do połowy uda. Będziemy mogły poczuć się jak gwiazdy, z tym że w dużo niższej cenie. Nie da się jednak ukryć, że projekty Balmain dla H&M będą miały ceny wyższe niż ubrania, które zazwyczaj kupujemy w tej sieciówce.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: