Nowości kosmetyczne

W dzisiejszych nowościach przeczytasz o nowej marce kosmetycznej, która wykorzystuje potencjał olejku arganowego. Przedstawimy nowość marki Klapp - ratunek dla delikatnej skóry dekoltu. Urzekła nas też kolekcja kosmetyków dla dzieci przygotowanych przez markę Vipera z okazji Dnia Dziecka.

Klapp Cosmetics: maska na dekolt Stri-Pexan Decolette Patch

Skóra dekoltu jest cienka, delikatna i wrażliwa, przez co szybko się starzeje. Marka Klapp Cosmetics, której kosmetyki są chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów w salonach kosmetycznych jako rozwiązanie proponuje maskę Stri-Pexan Decolette Patch.

Maska Stri-Pexan Decolette Patch ma formę wygodnego płatu. Dzięki temu nie musisz smarować się kosmetykiem, a wszyskie substancje odżywcze wchłoną się bez brudzenia odzieży. Bogata w substancje aktywne - kolagen , allantoinę , witaminę E , wyciąg z rumianku i aloe vera - maska intensywnie pielęgnuje skórę, odpowiednio ją odżywiając i nawilżając. Wspaniale odświeża, a także łagodzi podrażnienia. Jest doskonałym ukojeniem dla skóry poddanej intensywnemu działaniu promieni słonecznych. Efekt działania maski zobaczysz natychmiast po zastosowaniu.

Cena: 74 zł/sztukę

źródło: shutterstockźródło: shutterstock źródło: shutterstock źródło: shutterstock

Vipera Cosmetics: Baśniowa Kolekcja Kosmetyków TuTu dla dziewczynek 3+

Twoja córeczka uwielbia patrzeć, jak robisz makijaż i ukradkiem podbiera Ci kosmetyki? Może z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zaopatrzysz ją w jej własny zestaw? Tym bardziej, że kupując Baśniową Kolekcję Kosmetyków TuTu dla dziewczynek 3+ masz pewność, że wszystkie jej elementy są w 100% bezpieczne, oparte na naturalnych surowcach i delikatnych formułach. Chociażby lakier, po wyschnięciu, ściągamy jak błonkę.

Kosmetyki TuTu dostępne są w pięciu słodkich kolorach, pachnących truskawką: SCARLET bow, VIOLET coupe, TURQUOISE pointe, PINK pirouette i PEACH ballerina.

Kolekcja TuTu to nie tylko Kosmetyki! Wybierając Błyszczyk, Lakier czy Balm/Szminkę, każda Dziewczynka otrzymuje śliczną ozdobę do włosów. Zestaw składający się z trzech kosmetyków ubrany jest w uroczą kosmetyczkę, w której później można nosić ulubione drobiazgi Największą niespodziankę sprawimy Dziecku Baśniowym Domkiem dla Lalek pełnym Kosmetyków w ulubionych barwach. Domek z pokoikami, po wyjęciu zawartości, staje się cudowną, pobudzającą wyobraźnię zabawką

Kosmetyki z lini TuTu dostępne będą jedynie do 4 czerwca 2015 w całej sieci Supr-Pharm, a także w Firmowych Punktach Sprzedaży Vipera Cosmetics oraz w partnerskich drogeriach w Polsce i na Świecie.

mus Viperamus Vipera mus Vipera mus Vipera

BioElixire: Argan Oil Serum

Tym razem nowością jest zarówno marka, jak i kosmetyk! Kosmetyki proponowane przez BioElixire to nowość na europejskim i polskim rynku. Firma oferuje kosmetyki oparte wyłącznie o naturalne składniki aktywne oraz najnowocześniejszą technologię produkcji. Podstawą całej gamy produktów BioElixire jest olej arganowy.

Jedną z pierwszych propozycji marki jest Serum Argan Oil przeznaczone do pielęgnacji włosów. Jego skuteczność opiera się na synergicznym połączeniu unikalnego skład oleju arganowego z dodatkowymi składnikami aktywnymi, stymulującymi jego naturalne właściwości takimi jak witamina E, olejek jojoba i słonecznikowy. Włosy są zregenerowane, a skóra głowy nawilżona. Olejek jojoba przeciwdziała utracie wody przez włosy i skórę. Włosy stają się miękkie, błyszczące i przestają się rozdwajać. Wypróbujesz?

Pojemność: 20 ml, cena około 9,90 pln

Pojemność 50 ml, cena około 29,90 pln

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: