Kozminski Boutique

Kozminski Boutique to pierwsza taka inicjatywa wśród polskich szkół wyższych. Własne sklepy, głównie z produktami linii sportowej mają czołowe uczelnie amerykańskie z tzw. Ivy League.

Kozminski Boutique został uruchomiony na początku tego roku akademickiego na terenie uczelni. Znalazły się w nim produkty z serii typowych gadżetów, takie jak kubki termiczne, koszulki, bluzy. Jeszcze w sezonie jesiennym specjalnie dla uczelni linię marynarek, koszul i bluz sportowych zaprojektował Rodrigo De La Garza , pracujący w Polsce projektant z Meksyku.

materiały prasowemateriały prasowe materiały prasowe materiały prasowe, foto: Marcin Oliva Soto

- Zachęceni sukcesem sklepu stacjonarnego, zdecydowaliśmy się na uruchomienie sprzedaży internetowej (...) - mówi Daria Kowalska, dyrektor marketingu Akademii Leona Koźmińskiego, pomysłodawczyni sklepu.

Pod adresem kozminski.shoplo.com dostępna jest cała gama produktów sygnowanych nazwą uczelni. Część z nich zdobi herb uczelni, inne mają jej logo, a jeszcze inne tylko napis KOZMINSKI. Większość z nich zaprojektowała Tatiana Burchuładze-Sobczyńska , grafik odpowiedzialny za stronę wizualną wszystkich materiałów promocyjnych Akademii Leona Koźmińskiego.

Docelowo w sklepiku mają się znaleźć także wybrane produkty oferowane przez firmy założone przez studentów i absolwentów. Pierwszy z nich to modne okulary słoneczne w drewnianej oprawie, wprowadzone do Kozminski Boutique tej wiosny.

Własne sklepy, głównie z produktami linii sportowej mają czołowe uczelnie amerykańskie z tzw. Ivy League. Koźmiński w swojej filozofii działania nawiązuje do amerykańskich szkół biznesu. Podobnie jak one, aktywnie promuje własnych sporowców, uczestniczy w uczelnianych rozgrywkach, a AZS ALK wielokrotnie był już akademickim mistrzem Polski. Stroje z logo uczelni pozwalają identyfikować się ze swoją alma mater i pomagają kibicować jej drużynom sportowym.

Materiały partnerów

Emblem woda toaletowa spray 100ml zobacz >

Evergreen Woda toaletowa spray 50ml zobacz >

58 Avenue Montaigne Pour Femme Woda perfumowana spray 90ml zobacz >

Bright Crystal Absolu Woda perfumowana spray 50ml zobacz >

Alien Eau Extraordinaire Woda toaletowa spray 90ml zobacz >

Me L'Eau woda toaletowa spray 80ml zobacz >

Giorgio Armani Si Woda perfumowana spray 100 ml zobacz >

Lancome La Vie Est Belle Woda perfumowana 75 ml zobacz >

Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 100 ml spray zobacz >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.