Dziś Dzień Mężczyzn - jeszcze jest czas na wybór prezentu

Być może Dzień Mężczyzn nie jest tak popularny w Polsce, jak Dzień Kobiet, ale może to dodatkowy powód, by zaskoczyć swoich partnerów i bliskich?

Nie tylko kobiety lubią być rozpieszczane i dlatego nasi partnerzy i bliscy mają aż dwa święta w roku (Dzień Mężczyzn - 10 marca oraz Dzień Chłopaka - 30 września).

W Polsce nie jest to popularna tradycja i częściej świętuje się wrześniową okazję. Media jednak od kilku lat próbują wykreować 10 marca, jako dzień kolejny powód do sprawienia sobie prezentów. My zachęcamy do obchodzenia tego święta, ponieważ nie ma nic przyjemniejszego niż sprawienie bliskiej osobie drobnego prezentu. Nie musimy wcale czekać do "poważnych" świąt, albo urodzin. Nasi mężczyźni będą mile zaskoczeni. Co jednak wybrać na prezent? Mamy kilka modowych propozycji.

Jeżeli myślisz, dodatki interesują tylko kobiety, to jesteś w błędzie. Dobrze dobrany zegarek to dla niektórych mężczyzn niezwykle ważna sprawa. Rzadko jednak zegarek ma służyć tylko odmierzaniu czasu. Podstawą wyboru zegarka powinien być przede wszystkim styl chłopaka, jaki preferuje, ale także okazja na jaką chce go założyć. Nawet jeśli na co dzień jego styl jest bardziej sportowy, nie założy na ważne spotkanie biznesowe sportowego zegarka. Czasem jednak wystarczy wybrać model z wymienialnym paskiem, dzięki czemu będzie mógł założyć ten sam zegarek na różne okazje.

Aby dopełnić indywidualny styl, możesz wybrać dla partnera elegancką, modną i oryginalną męską biżuterię. Męska biżuteria ma często charakter symboliczny. Być może najlepszym wyborem dla niego będzie elegancki męski krzyżyk, a może nieśmiertelnik? Poniżej prezentujemy kilka naszych propozycji na prezent.

Materiały partnerów gazeta.pl

Icon Brand THE GRAND SET Bransoletka multi zobacz >

Icon Brand GLENDALE Naszyjnik multi zobacz >

Icon Brand TWO FACED SET Bransoletka tan/multi zobacz >

Daniel Wellington CLASSIC SHEFFIELD Zegarek rosegoldfarben zobacz >

Detomaso TRIPLO Zegarek chronograficzny silver/brown zobacz >

Calvin Klein Jeans CLARK Portfel black zobacz >

s.Oliver Zegarek czarny zobacz >

Komono THE WINSTON WOVEN Zegarek burgundy zobacz >

OXXO Naszyjnik silberfarben zobacz >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.