Czerń, biel i geometryczne wzory podkreślające sylwetkę - nowa marka La Pasa

Wchodząca na rynek marka La Pasa proponuje kolekcję całkowicie opartą na czerni i bieli, łączonej w geometryczne formy. Lubicie minimalizm i styl w nowoczesnym wydaniu?

Kolekcja udowadnia, że zestawienie czerni i bieli może być inspirujące. Zaproponowane przez projektantkę połączenie tych dwóch kolorów nie jest niczym odkrywczym, ale ciekawe geometryczne wzory , podkreślające sylwetkę, nadają każdej rzeczy unikalnego charakteru . Minimalizm oraz styl w nowoczesnym i ekskluzywnym wydaniu nigdy nie wychodzą z mody, dlatego zarówno sukienki, jak i marynarki z tej kolekcji, możemy nosić przez kilka sezonów - bez obaw, że nasza kreacja zostanie odebrana jako staroświecka.

La PasaLa Pasa La Pasa, cena 350,00 zł La Pasa, cena 350,00 zł

Każdy projekt marki La Pasa wyróżnia dbałość o detal, niepowtarzalna konstrukcja i wysoka jakość tkanin. Ta wchodząca na rynek marka chce, by kojarzono ją przede wszystkim z trzema cechami: moda, pasja oraz indywidualność . Jej propozycje są skierowane do kobiet nowoczesnych, świadomie kreujących własny wizerunek.

Projekty marki La Pasa przykuwają uwagę mimo prostych form, klasycznych barw i braku krzykliwych akcentów. Minusem są dość wysokie ceny, na które nie każda z nas może sobie pozwolić. Dokonaj oceny samodzielnie, oglądając GALERIĘ .

Stylista Shopstory poleca: W stylu Prady.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.