Wakacyjny must have - plecaki DeeZee nie tylko dla miłośniczek mody

Jeśli do tej pory plecak kojarzył ci się z ciężkimi książkami, które trzeba było taszczyć do szkoły, będziesz zaskoczona tym trendem. Plecaki powracają do łask, ale w nowym, ciekawym wydaniu. DeeZee proponuje kolorowe modele w rozmaite wzory, w przeważającej większości zainspirowane orientalizmem.

Plecakowa moda pojawia się co jakiś czas. Do mnie jednak do tej pory nie docierała. Albo... bardzo chciałam, żeby nie dotarła. Bo plecak kojarzył mi się jednoznacznie ze szkołą podstawową; musiałam go nosić, by mama mogła być spokojna o mój kręgosłup. Od tamtej pory plecak akceptowałam tylko podczas wycieczki w góry, gdzie miejska torba okazywała się zupełnie niepraktyczna .

Obecnie ciężko będzie się ustrzec przed tym trendem. Kolorowe plecaki atakują mnie z każdej strony. Znalazły się m.in. w kolekcjach hiszpańskich sieciówek: Zara, Bershka, Stradivarius itp., w ofercie H&M, Reserved oraz marki DeeZee. Ostatnia z nich proponuje plecaki dla miłośniczek hippie i boho - w azteckie wzory, z motywem kwiatowym, w monochromatyczne marynarskie paski czy odważne neonowe kolory. W asortymencie DeeZee znajdzie się też coś dla koneserów nietypowych wzorów np. kreskówkowe printy.

Jeśli lubisz praktyczne dodatki i kochasz modę, odwiedź GALERIĘ i obejrzyj kolekcję DeeZee. Propozycje marki są kolorowe, oryginalne i w rozsądnych cenach. Wybrałaś coś dla siebie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.