Buty New Balance na sezon jesień-zima 2013

New Balance prezentuje kolekcję butów, zainspirowaną snowboardingiem, narciarstwem i wspinaczką. Skusisz się?

Jeśli na równi z modą cenisz wygodę , New Balance z pewnością cię nie zawiedzie. Te sportowe buty w miejskiej wersji doceniają przede wszystkim ludzie, którzy spędzają większą cześć dnia na nogach, ale jednocześnie szukają czegoś bardziej oryginalnego niż popularne buty marki Nike, Puma czy Reebok.

W jesienno-zimowej kolekcji znalazła się linia Alpine Pack, która czerpie inspirację z trendów zaobserwowanych na alpejskich szczytach . Najnowsze propozycje New Balance dostępne są w trzech mocno przykuwających uwagę wersjach kolorystycznych. Sportowe akcenty zostały ujęte w detalach, w tym odblaskowa tkanina na języku, która daje lustrzany połysk jak gogle czy białe połyskujące "N". Trzy wyjątkowe kolory z połączeniem nieprzemakalnego nylonu sprawią, że buty nie pozostaną niezauważone .

New BalanceNew Balance New Balance New Balance

Dziś rozmaite modele New Balance nosi się do garniturów, marynarek i sukienek , a blogerki chętnie przygotowują stylizacje z wykorzystaniem sportowego obuwia. Zajrzyj do GALERII , w której znajdziesz modne buty New Balance wraz z cenami. Które wybierasz?

Jeśli na równi z modą cenisz wygodę, New Balance z pewnością cię nie zawiedzie. Te sportowe buty w miejskiej wersji doceniają przede wszystkim ludzie, którzy spędzają większą cześć dnia na nogach, ale jednocześnie szukają czegoś bardziej oryginalnego niż popularne buty marki Nike, Puma czy Reebok.

W jesienno-zimowej kolekcji znalazła się linia Alpine Pack, która czerpie inspirację z trendów zaobserwowanych na  alpejskich szczytach. Najnowsze propozycje New Balance dostępne są w trzech mocno przykuwających uwagę wersjach kolorystycznych.  Sportowe akcenty zostały ujęte w detalach, w tym odblaskowa tkanina na języku, która daje lustrzany połysk jak gogle czy białe połyskujące "N". Trzy wyjątkowe kolory z połączeniem nieprzemakalnego nylonu sprawią, że buty nie pozostaną niezauważone.

Dziś rozmaite modele New Balance nosi się do garniturów, marynarek i sukienek, a blogerki chętnie przygotowują stylizacje z wykorzystaniem sportowego obuwia. Zajrzyj do GALERII, w której znajdziesz modne buty New Balance wraz z cenami. Które wybierasz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.