Energia neonów i delikatność pasteli w letniej kolekcji Moodo

Soczyste kolory, lekkie, zwiewne formy i oryginalne połączenia - letnia kolekcja Moodo kusi dziewczęcością i subtelnością.

Nowa kolekcja Moodo dodaje energii i zachęca do letnich aktywności. Subtelność pasteli skontrastowana z soczystością i dynamiką neonów stanowi doskonały zestaw na słoneczne, letnie dni. W palecie barw znalazły się również propozycje w odcieniu mięty, różu i uniwersalnej bieli, które nadaje delikatności zdecydowanym cięciom i prostym formom. Nie zabrakło także błękitu, beżu czy ecru - w połączeniu z drobnym, kwiecistym deseniem.

Moodoo Moodoo  mat.prasowe mat.prasowe

Swobodne t-shirty, zwiewne sukienki, luźne koszule, kwieciste szorty i niesymetryczne formy spódnic, złagodzone koronkami, tworzą szerokie pole do tworzenia eleganckich i dziewczęcych stylizacji. Doskonałym uzupełnieniem będą letnie akcesoria: kostiumy kąpielowe w kolorowe desenie i roślinne motywy , okulary przeciwsłoneczne oraz plażowe torby.

Letnia kolekcja Moodoo wprost hipnotyzuje! Obejrzyjcie ją w  GALERII i napiszcie, jak wam się podoba. Skusicie się?

kolorykolory kolory Weź udział w konkursie i przyjdź na imprezę Woolite Swap Show!

Nowa kolekcja Moodo dodaje energii i zachęca do letnich aktywności. Subtelność pasteli skontrastowana z soczystością i dynamiką neonów stanowi doskonały zestaw na  letnie dni. W palecie barw znalazły się również propozycje w odcieniu mięty, różu i uniwersalnej bieli, które nadaje delikatności zdecydowanym cięciom i prostym formom. Nie zabrakło także błękitu, beżu czy ecru w połączeniu z  drobnym, kwiecistym deseniem.

Swobodne t-shirty, zwiewne sukienki, luźne koszule, kwieciste szorty czy niesymetryczne formy spódnic, złagodzone koronkami, tworzą szerokie pole do tworzenia eleganckich  i dziewczęcych stylizacji. Doskonałym uzupełnieniem będą letnie akcesoria: kostiumy kąpielowe w kolorowe desenie i roślinne motywy, okulatu  przeciwsłoneczne oraz plażowe torby.

Letnia kolekcja MOODO wprost hipnotyzuje! Obejrzyjcie ją w galerii i napiszcie, jak wam się podoba. Skusicie się?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.