Hunter - kolekcja na jesień-zimę 2012

Zobaczcie ofertę marki Hunter na sezon jesień-zima 2012.

Czy są tu miłośniczki kultowych kaloszy? W tym sezonie zachwycą was nowe faktury, kolory oraz tkaniny, a także poszerzona gama obuwia skórzanego. Pojawiły się także zupełnie nowe dodatki.

Popularne hunter original gloss tall występują w czterech nowych odsłonach kolorystycznych, w tym w odcieniu zielonej laguny i kakaowym. Kalosze pearlescent kuszą w tym sezonie odcieniami zieleni, pomarańczy i purpury. Nowością będą też złote original brit . Niektóre modele oferują możliwość perfekcyjnego dopasowania cholewki do łydki, albo posiadają obcasy.

Bestseller - model regent, inspirowany krojem butów do jazdy konnej, wzbogacono o nowe detale i linie konturowe. Jest też model apsley z kontrastującą, tweedową cholewką dla osób lubiących miejski szyk. Ciekawym rozwiązaniem jest też model calidore , który można nosić na dwa sposoby - do wysokości łydki, lub z rozpiętą cholewką - do kostki.

Skórzana kolekcja marki odzwierciedla miejski, elegancki styl. Dla kobiet znajdziemy tu, m.in. zapinany na zamek model, czy ten z ręcznie wyszywanymi detalami.

Nowości znajdziemy także w akcesoriach marki Hunter. Niespodzianką dla osób ceniących nie tylko ciepło i wygodę, ale i świetny look, będzie poszerzona gama kolorów, faktur i materiałów (m.in. wełna, futro, polar) skarpet welly socks . Nowością są ręcznie robione, obszerne szale, futrzane czapki uszatki i pasujące do nich ciepłe rękawice.

Zdjęcia w GALERII

Więcej o: