Kremy do depilacji Eveline Cosmetics

Marka Eveline Cosmetics wprowadziła do swojej oferty nowe kremy do depilacji przeznaczone do skóry bardzo delikatnej oraz tej borykające się z problemem pękających naczynek.

ULTRADELIKATNY KREM DO DEPILACJI 9w1 OPÓŹNIA ODRASTANIE WŁOSKÓW

WYCIĄG Z ALOESU KOENZYMY Q10+R PROTEINY JEDWABIU

Cena ok. 9,50 zł/ 125 ml

KREM DO DEPILACJI WZMACNIAJĄCY NACZYNKA 8w1

ZAPOBIEGA POWSTAWANIU "PAJĄCZKÓW" Body Therapy Eveline Cosmetics WYCIĄG Z KASZTANOWCA WYCIĄGI Z ARNIKI I SKRZYPU POLNEGO

Dla skóry wrażliwej, ze skłonnością do pękających naczynek

Cena ok. 9,50p zł/ 125 ml

BIO DEPIL 9 W 1 Ultradelikatny krem do depilacji skóry wrażliwej Eveline Cosmetics

KOENZYMY Q10+R PROTEINY JEDWABIU Krem przeznaczony jest nawet do bardzo wrażliwej skóry. Działa delikatnie, nie powodując podrażnień. Jednocześnie skutecznie i szybko usuwa niechciane włoski. Innowacyjna formuła kosmetyku zapewnia efekt depilacji na długo - opóźnia i spowalnia proces odrastania włosków.

Cena: 125 ml ok. 9,20 zł

Ultradelikatny Krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini 3 w 1 z aloesem i proteinami jedwabiu

Just Epil Eveline Cosmetics ALOES PROTEINY JEDWABIU Ultradelikatny krem do depilacji miejsc wrażliwych - dokładnie i skutecznie usuwa zbędne owłosienie. Zawiera łagodzący ekstrakt z aloesu oraz proteiny jedwabiu, dzięki którym skóra na długo pozostaje dobrze nawilżona, gładka i miękka. Formułę wzbogacono o ekstrakt z Larrea divaricata, który spowalniając odrastanie włosków po depilacji, zmniejsza częstotliwość przeprowadzania zabiegu. Krem zapewnia skuteczną depilację, pozostawia skórę aksamitnie gładką, daje długotrwałe poczucie komfortu.

Cena: ok. 9,50 zł / 125 ml

Nawilżający Krem do depilacji skóry wrażliwej SENSITIVE Just Epil Eveline Cosmetics

ALOES D-PANTHENOL JUST EPIL krem przeznaczony do bezbolesnej i szybkiej depilacji nóg, rąk, pach i okolic bikini. Innowacyjna formuła Sensitive Plus zawiera łagodzący d-panthenol, zapewniający bezpieczną depilację skóry wrażliwej, oraz nawilżający wyciąg z aloesu gwarantujący na długo uczucie komfortu. Dodatkowo zawarty w kremie aktywny ekstrakt z Larrea divericata sprawia że odrastające włoski są miękkie, mniej widoczne i stają się bardziej podatne na depilacje, dzięki czemu zmniejsza się częstotliwość przeprowadzania zabiegu. Krem skutecznie usuwa nawet najbardziej uciążliwe włosy, łatwo rozsmarowuje się, nadając skórze piękny, lśniący i gładki wygląd. Wygodna szpatułka ułatwia aplikację kremu.

Cena: ok 9, 50 zł/ 125 ml

Więcej o: