Pudrowy romans na paznokciach od Ekert Nails

Po kolorystycznej eksplozji nasyconych barw nadszedł czas by docenić subtelne piękno pasteli. Wśród trendów tego lata pastele królują na równi z neonami stanowiąc fantastyczną alternatywę dla wszystkich romantyczek i wielbicielek pudrowych odcieni.

Nienaganny manicure czy pedicure w pastelowych barwach to zmysłowa elegancja w najczystszej formie. Delikatne pastele nie odwracają uwagi od naszej stylizacji gdyż stanowią jej idealne uzupełnienie a jednocześnie subtelnie podkreślają piękno naszych dłoni i stóp.

W najnowszej letniej kolekcji Ekert Nails znalazło się osiem przepięknych kolorów inspirowanych barwami roślin. Inspiracją przy tworzeniu kolekcji stanowiły m.in. eteryczna Lawenda, herbaciana Róża a nawet słodki Groszek.

Ekskluzywne lakiery Ekert Nails dzięki formule opartej na kombinacji wysokiej jakości polimerów tworzą idealnie gładką taflę koloru, która pracując razem z płytką zapewnia bardzo dużą odporność na uszkodzenia. Jednocześnie lakier jest przyjazny dla płytki paznokcia gdyż nie zawiera DBP, formaldehydu ani kamfory.

Elastyczna powłoka lakieru sprawia, że jest on wyjątkowo trwały, odporny na odpryskiwanie i ścieranie oraz negatywne działanie czynników zewnętrznych. Wśród składników lakieru znajduje się również polimer winylowy zapewniający lakierowi wysoki połysk. To właśnie on gwarantuje piękny połysk przez długi czas.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.