Rimmel: makijaż na lato 2013

Makijaż Rimmel London na lato 2013 to wyraźna inspiracja modowymi dodatkami i akcesoriami. Często to one tworzą cały strój. W makijażu również wyraziste akcenty kreują świeży i nowoczesny styl. Połączenie koloru i subtelnej bazy to świetny pomysł na słoneczne dni, aby cera promieniała świetlistym blaskiem.

Oczy zaakcentowane ciemną kredką to jeden z głównych trendów sezonu. Jednak na rozświetlonej i przypudrowanej powiece zobaczymy wyłącznie lekko rozświetlone kąciki oczu cieniem Glam Eyes nr 100 Glam Ice i kredkę w linii górnych rzęs. Brązowa wodoodporna kredka Scandaleyes 003 Brown zagęszcza rzęsy i delikatnie "wyciąga" oko w kierunku zewnętrznego kącika. Rzęsy są wytuszowane czarną maskarą Scandaleyes Lycra Flex, która zapewnia skandaliczną objętość i elastyczność rzęs, bez grudek i kruszenia się. Należy jednak pamiętać, aby tuszując rzęsy, w tym makijażu, skupić się na górnej linii rzęs a dolną linię tylko delikatnie zaznaczyć. Da to efekt optycznego "otwarcia" i powiększenia oczu.

Usta umalowane szminką Lasting Finish by Kate Moss nr 07 idealnie wpisują się w koncepcję rozświetlonej letnim słońcem cery.

Lato 2013 to zdecydowany czas intensywnego koloru na paznokciach , który powinien być długotrwały i intensywny. Łatwy w użyciu, świecący jak zaraz po wypolerowaniu i odporny. Taki jest nowy lakier Rimmel Salon Pro z Lycrą? z kolekcji Kate. Szeroka gama odcieni - od koralowej czerwieni o wdzięcznej nazwie 317 HIP HOP, której używa Kate Moss, przez odcienie fuksji, na turkusie kończąc.

Skóra w tym makijażu jest naturalna, rozświetlona i delikatnie opalona. Cera bez śladu podkładu to ideał, do którego latem należy dążyć. Taki efekt nie jest wcale trudny do osiągnięcia, wystarczy, jeżeli mamy dobry podkład, który nawet w ciągu dnia, przy maksymalnej ilości światła jest nie do wykrycia. Ten pokład to Match Perfection. Kate Moss doskonale o tym wie, dlatego używa tego właśnie podkładu w odcieniu 101 Classic Ivory. Okolice oczu i powieki rozjaśnia rozświetlaczem z tej samej linii nr 030 Classic Beige. By uwypuklić kości policzkowe wystarczy niewielka ilość rozświetlacza, naniesiona opuszkami palców na najbardziej wystające partie policzków. Efekt opalonej cery to zasługa bronzera również z linii Match Perfection, w tym przypadku odcień 001 Light. Dla dziewczyn, które nie stosują podkładów dobrym rozwiązaniem jest użycie najnowszego BB Creamu marki Rimmel, 9 w 1, który nie tylko ukrywa niedoskonałości skóry, ale ma także właściwości pielęgnacyjne. Dzięki niemu cera jest zdrowa, zadbana i doskonale chroniona, dzięki filtrowi SPF 25 - idealnemu na wiosenne promienie słońca.

Kosmetyki z kolekcji letniej Rimmel

Oczy

Wodoodporna kredka Scandaleyes, ok. 19 zł

Maskara Scandaleyes Lycra Flex nr 003, ok. 30 zł

Cień Glam Eyes nr 100, ok. 17 zł

Usta

Szminka Lasting Finish by Kate Moss nr 07, ok. 19 zł

Paznokcie

Lakier Salon Pro nr 317 Hip Hop, ok. 18 zł

Twarz

Podkład Match Perfection nr 101, ok. 37 zł

BB Cream (Light) , ok. 20 zł

Rozświetlacz Match Perfection nr 030, ok. 29 zł

Bronzer Match Perfection nr 001 , ok. 25 zł

Puder Match Perfection cena, ok. 30zł

embed

Rimmel Lash Accelerator Endless Mascara 216783-0110

    0 opinii

    w okazje.info

    Więcej o:
    Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.