Nowe b造szczyki i lakiery Guerlain

Intensywnie b造szcz帷e usta i 20 nowych odcieni lakier闚 do paznokci

Gładka i nieklejąca się konsystencja pokrywa usta niewyczuwalną warstwą. Skomponowana z olejków, tworzy barierę, która zapobiega utracie wody, podtrzymując wysoki poziom nawilżenia i sprawiając, że usta są niezwykle miękkie. A także świetliste, mieniące się, kształtne i pełne!

Ergonomiczny kształt aplikatora pozwala instynktownie obrysować i zdefiniować kształt ust.

Minizbiorniczek pozwala nałożyć idealną ilość. Kompaktowy rozmiar i kształt opakowania został zainspirowany etui maskary Cils d'Enfer.

Nowa gama lakier闚 do paznokci Guerlain to trzystopniowy rytuał dla idealnych paznokci. Wibrujące odcienie pięknie podkreślają paznokcie. Zapewniają blask, który trwa wiele dni! Zawierający przylegające gatunki żywicy lakier nakłada się łatwo i równomiernie. Tworzy elastyczny film, który perfekcyjnie przywiera do paznokcia. Zaś żywica używana zazwyczaj w tuszach drukarskich zapewnia idealny koloryt.

Ochronny film sprawia, że nakładanie lakieru staje się łatwiejsze oraz zapobiega żółknięciu paznokci. Wzbogacono go o pochodne silikonu wszczepione do łańcucha kwasy salicylowego. Ten aktywny składnik uwalnia się w kontakcie z paznokciem aby go wzmocnić i uodpornić.

Szybko schnie dzięki mieszance ulotnych rozpuszczalników.

Konsystencja transparentnego żelu daje efekt sztucznych paznokci i niepowtarzalny blask. Formuła zawiera ester celulozy - składnik słynący ze swojej odporności na draśnięcia i wodę, który dostarcza hojną dawkę błyszczącego filmu długo trzymającego się na paznokciach. Wszelkie nierówności zostają wygładzone a płytka paznokcia staje się idealnie równa i kształtna.

Buteleczka zawiera innowacyjną szczoteczkę, dla jeszcze łatwiejszej aplikacji. Szeroka i ultra płaska, naśladuje kształt paznokcia i dostarcza idealną dawkę lakieru dla jednolitej aplikacji już od pierwszej warstwy. Szklana buteleczka zakończona czarnym korkiem jest idealnie skoordynowana z designem etui maskary Cils d'Enfer i opakowania błyszczyka Gloss d'Enfer.

Błyszczyki Gloss d'Enfer oraz lakiery La Laque dostępne od maja 2013

Estymowane średnie ceny rynkowe:

Błyszczyk Gloss d'Enfer 128 PLN

Lakier do paznokci La Laque 105 PLN

Wi璚ej o: