Szpilki Dee Zee

Marka Dee Zee ostatnio szczególnie stara się być na bieżąco z trendami.

Dee Zee przez lata proponowało nam dosyć zachowawcze i bezpretensjonalne obuwie, które zyskało sobie zwolenniczki głównie dzięki przystępnym cenom. Ostatnio pojawiły się jednak bardziej "trendowe" propozycje, często do złudzenia przypominające modele z najwyższej półki. Pisałyśmy już o koturnach nawiązujących do projektów Jeffrey'a Campbella czy Giuseppe Zanottiego. W sklepie można również dostać gumowe balerinki a'la "meliski" .

Dee Zee 169złDee Zee 169zł Dee Zee

Tym razem naszą uwagę zwróciły klasyczne szpilki z mniej klasycznym obcasem. Dee Zee wprowadziło do swojej oferty czółenka na wysokich, 13-centymetrowych (razem z platformą, wysokość rzeczywista to 10cm) metalowych szpilkach. To pomysł, który nie jest nowy. Srebrne obcasy kontrastujące z resztą obuwia widziałyśmy już u Yves Saint Laurent, Giuseppe Zanottiego i Christiana Louboutina . Takie rozwiązanie dodaje klasycznej formie lekko awangardowego charakteru.

Szpilki Dee Zee wykonane są z eko zamszu i występują w 4 kolorach: odcieniu pudrowego różu, miętowym, czarnym i białym. Kosztują 169zł. Można je kupić na stronie Dee Zee.

Ciekawe czy są tak wygodne i dobrze wyważone jak rzekomo pierwowzory? Chodziłyście już w szpilkach Dee Zee? Co o nich sądzicie?

Więcej:

Stabilnie na platformach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.