Pasy z kieszeniami - nowy mikrotrend?

Jeszcze niedawno kojarzył się z pasem monterskim, z którego wystawały metalowe klucze, śrubokręty i suwmiarki. Trendsetterzy jednak ze wszystkiego potrafią zrobić inspirację...

Gruba skóra, metalowe klamry, przetarcia, i kieszenie wiszące wokół bioder. Hydraulik? Nie to blogerka Shini , która swoją zdobyczą wywołała serię komentarzy w sieci. Zdjęcie, na którym do nerki nad paskiem wkłada aparat, obiegło już wiele portali i blogów.

Charakterystyczny pas naprawdę wygląda niesamowicie i jest praktyczny - co więcej, mikrotrend już podchwyciły sieciówki , więc także łatwo dostępny. Identyczny znalazłyśmy np. w Topshopie . Do czego nosić taki dodatek? Przede wszystkim do spodni, krótkich swetrów, futrzanych kamizelek i traperskich botków. Jego ciężki charakter przyćmiłby zbyt delikatną stylizację, dlatego jeśli masz ochotę zapiąć go na kobiecą spódnicę, niech będzie z ciężkiej dzianiny, wełniana, tweedowa - rozkloszowana lub trapezowa stylizowana na lata 70. Stworzycie wtedy spójną stylizację retro, bo trzeba wiedzieć, że tzw. pocket belts pojawiały się w damskiej garderobie już dawno.

Cena: ok. 200 zł

Więcej:

Look marki: jesienne buty od Pepe Jeans

Więcej o: