W stylu Gossip Girl - kolekcja Miss Selfridge

Brytyjska marka powraca do superpopularnego serialu. Nowa linia Miss Selfridge została podzielona na cztery style dedykowane Serenie, Blair, Vanessie i Jenny czyli bohaterkom "Gossip Girl" emitowanej u nas pod tytułem "Plotkara".

Nowojorskie wystawne życie kilku nastolatek gotowych poświęcić wszystko dla nowej sukienki z wybiegu lub dla wzięcia udziału w kolejnej frapującej intrydze zainteresowało miliony dziewczyn na całym świecie. Nie wiadomo, co w serialu wciąga bardziej - bieg akcji oparty jakby na unowocześnionych wątkach z Szekspira, czy doskonale opracowane przez specjalistów stylizacje bohaterek, często tak samo kosztowne jak te z "Seksu w wielkim mieście" . Torebka Birkin albo trencz Burberry to w "Gossip Girl" codzienność i nieodłączny element nawet szkolnego stroju.

Marka Miss Selfridge , podtrzymując popularność serialu, wypuściła na rynek kolekcję poświęconą czterem bezczelnym, ale uroczym fashionistkom. Zobaczcie, co się w niej znalazło!

Get the look of Serena

Miss Selfridge Gossip GirlMiss Selfridge Gossip Girl Miss Selfridge

Dziewczyna z burzliwą przeszłością, z biegiem serialowego czasu staje się bardziej ustatkowana, ale jej styl nadal stanowi wybuchową mieszankę elegancji i ostrych rockowych klimatów z urokiem boho . Bliska pod tym względem jest więc takim postaciom jak Sienna Miller i Kate Moss . W jej szafie przeważają seksowne sukienki, buty na wysokich obcasach i wyszukane kopertówki.

Get the look of Blair

Miss Selfridge Gossip GirlMiss Selfridge Gossip Girl Miss Selfridge

Blair to niewątpliwie największa serialowa kokietka. Pod wizerunkiem słodkiej uczennicy kryje się jednak pazur i niezwykła przebiegłość, która ma pozostać sekretem pod płaszczykiem pozorów (i najlepiej, żeby był to płaszczyk od Donny Karan ). Bohaterka świetnie się maskuje zakładając sielankowe, dziewczęce sukienki w kwiaty , trencze stylizowane na lata 60-te i kolorowe, cukierkowe pantofelki. Inspiruje się Jackie Onassis , a jej dorosły styl miesza ze świeżym urokiem licealistki.

Get the look of Vanessa

Miss Selfridge Gossip GirlMiss Selfridge Gossip Girl Miss Selfridge

Vanessa pozostaje nieco w tle koleżanek, ale dzięki temu jest najbardziej tajemniczą postacią. Gustuje w klimatach hippie , ale gdy chce mieć więcej swobody, stawia na sportowy luz rodem z Bronxu. Jeśli ma zaś ochotę na sporą dawkę kobiecości, najchętniej zakłada maxi dresses, płaskie rzymianki i etniczne tuniki.

Get the look of Jenny

Miss Selfridge Gossip GirlMiss Selfridge Gossip Girl Miss Selfridge

Najmłodsza bohaterka "Gossip Girl" przechodzi w serialu najdłuższą i najtrudniejszą drogę do swojego własnego stylu. Brak koneksji i budżetu na dobre ciuchy nadrabia fantazją i umiejętnością szycia. Jest świetną obserwatorką, więc wiele czerpie od szykownych przyjaciółek, których styl łączy ze streetowymi klimatami. Nosi dziewczęce sukienki, do których dobiera pozornie nie pasujące dodatki. Stawia na szaleństwo i nie trzyma się sztywnych zasad.

Kolekcja Miss Selfridge "Gossip Girl" jest dostępna w sklepie on-line wysyłającym zamówienia także do Polski. Więcej szczegółów TU .

Czytaj więcej:

Czerwcowy lookbook Zara

Styl której z bohaterek jest Ci najbliższy?
Więcej o: