Letnia kolekcja Charles Vögele

Latu w stylu etno nie mówimy stop. W kolekcjach rozkwitają desenie rodem z wielu kultur i egzotyczne kolory. Nie inaczej jest w przypadku propozycji od Charles Vögele

Letnie sukienki z płótna lub jedwabistych materiałów dżersejowych, długie tuniki i spódnice, luźne topy, bermudy i szorty. Taka właśnie jest nowa kolekcja marki. Sporo tu relaksu, wolnego czasu i zwyczajnego luzu.

Kolory sprzyjają tej atmosferze. Romantyczne biele, róże łączą się z granatem, szarością i oliwką. Intensywne barwy zaś lubią się z deseniami. Na ubraniach fruwają bajkowe motyle i wyrastają różane ogrody. Projektanci przyłożyli się do kunsztownych ozdób z metalowych płytek, cekinów oraz szklanych i drewnianych koralików. Plecione i dekoracyjne taśmy w stylu etnicznym używane są jako listwy, paski lub ramiączka . Sporo tu zamieszania, ale okazuje się, że nie bez przyczyny. Charles Vögele odradza czystą romantykę, wyraźne etno a w ich miejsce proponuje pełną ekspresji mieszankę przeciwieństw. I tak na przykład wesołe i swawolne góry należy nosić do sportowych spodni lub spódnic w białym kolorze, natomiast do damskiej spódnicy idealnie pasuje skromna góra.

Modne w tym sezonie będą również barwy Karaibów, zachód słońca i rajskie ambiente. Pojawia się tęsknota za plażą, urlopem, morzem i przygodą . W szerokiej palecie nowych nadruków dominują wykonane nową techniką druku abstrakcyjne motywy etno, wzory Ikat, barwne nadruki z motywami zwierzęcymi - głównie zebrami i lampartami - oraz wzory inspirowane tropikalnymi liśćmi i kwiatami. W tym sezonie w żadnej szafie nie powinno zabraknąć sukienek o długości falującej wokół kolan - z elastycznego dżerseju albo dającego poczucie chłodu płótna, jednobarwnych lub z nadrukami.

W galerii oprócz propozycji dla kobiet, znajdziecie kilka zdjęć z męskiej i dziecięcej kampanii Charles Vögele.

Adresy sklepów marki

Czytaj więcej:

Kosmetyki w Topshop!

Więcej o: