Antyczne inspiracje w kosmetykach Make up Factory

Światło błądzące wśród greckich kolumn, złocone arabeski, orientalne wzornictwo... Jeżeli marzy Ci się śródziemnomorska podróż i chciałabyś choć na chwilę zmienić się w antyczną boginię, wypróbuj najnowszą kolekcję kosmetyków do makijażu "Allure in bronze" Make up Factory.

Intrygujący urok metalicznego połysku i majestatyczny wymiar antycznego złota to dominujące elementy "Allure in bronze". Seria zawiera rozświetlacze, połyskujące kremy, błyszczyki, pudry brązujące i pędzel zaprojektowany tak, by stał się idealnym narzędziem do precyzyjnego nakładania kosmetyków. Wykonany z wysokiej jakości koziego włosia, pozwala na delikatne nanoszenie bronzerów na wszystkie części ciała.

Konsystencja kosmetyków powinna zadowolić nawet najbardziej wymagające Groszkinie. Rozświetlacze są kremowe, a ich formuła oparta jest na olejkach wzbogaconych w witaminę E. Pudry, mimo opalizującej i bogatej w mieniące się drobinki tekstury, dają efekt satynowego, aksamitnego wykończenia.

Kolorystyka serii zawarta jest już w jej nazwie. Nawiązuje do starożytnego złota biżuterii, świetlistych brązów i beżu piasku pustyni. Będzie świetnie korespondować ze szlachetną opalenizną , która - nie oszukujmy się - jest nadal najbardziej pożądanym elementem letniego looku.

Uwaga nałogowe estetki! Kolekcja "Allure in bronze" to także elegancka oprawa - począwszy od lustrzanych, kompaktowych opakowań pudrów, przez ich tłoczenie w kształcie orientalnych arabesek, aż po metaliczne wykończenia. Bardzo stylowo...

Szukaj w drogeriach, mając w portfelu od 45 zł do 82 zł lub w sklepie e-styl .

GroszkiGroszki Groszki

Fokus na metaliczność

Maskara Glam'eyes Lash Flirt Maskara Glam'eyes Lash Flirt  Maskara Glam'eyes Lash Flirt

Maskara Glam Eyes Lash Flirt

Więcej o: