Nagrody w konkursie Bielenda

Zobacz, jakie nagrody możesz wygrać w konkursie z marką Bielenda

1. Bielenda Argan Cleansing Face Oil Uszlachetniony olejki arganowy do oczyszczania i mycia twarzy z kwasem hialuronowym Pojemność: 140 ml, cena: ok. 20 zł Bogata, olejowa formuła produktu zmienia swoją konsystencję w kontakcie z wodą, tworząc delikatną piankę, która skutecznie oczyszcza, odświeża i pielęgnuje skórę. Olejek wzbogacony o kwas hialuronowy przeznaczony jest szczególnie do skóry suchej. Przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia, sprężystość oraz jędrność. Mikrosfery kwasy hialuronowego przenikają w głąb skóry, gdzie zwiększają swoją objętość, dzięki czemu wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Składniki aktywne zawarte w olejku aktywnie odbudowują i regenerują naskórek, wygładzają go i wzmacniają. Stan skóry widocznie poprawia się wraz ze stosowaniem produktu. Znika uczucie suchości, a naskórek pozostaje wzmocniony.

2. Bielenda Skin Clinic Professional Krem ARGAN + MAKADAMIA + MARULA z kwasem hialuronowym Pojemność 50ml, cena: ok. 22zł Bogaty eliksir z kwasem hialuronowym w formie lekkiego kremu przeznaczony jest dla skóry ze skłonnością do utraty nawilżenia, naturalnej sprężystości i elastyczności. Zawiera niezwykle efektywne połączenie szlachetnego olejku arganowego i przywracających witalność skórze olejków makadamia i marula z wypełniającymi i nawilżającymi właściwościami niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, co sprzyja znacznej poprawie jakości naskórka, jego regeneracji i odbudowie. Krem dociera do głębszych warstw skóry i nawilża ją od wewnątrz. Zatrzymuje wodę w naskórku, dzięki czemu zabezpiecza skórę przed utratą sprężystości i wysuszaniem. Krem przeznaczony jest do stosowania na dzień i na noc. Idealnie nadaje się pod makijaż.

3. Bielenda Argan Face Oil Uszlachetniony olejek arganowy z kwasem hialuronowym (na noc) Pojemność: 15ml, cena: ok. 26zł Odpowiedzią na potrzeby suchej skóry jest olejek Argan Face Oil wzbogacony kwasem hialuronowym. Został zaprojektowany by przywrócić skórze odpowiedni poziom nawilżenia, sprężystość oraz jędrność. Mikrosfery kwasu hialuronowego przenikają w głąb skóry, wiążąc wodę w skórze właściwej, co zapewnia jej długotrwałe nawilżenie. Składniki aktywne zawarte w olejku aktywnie odbudowują i regenerują naskórek, wygładzają go i wzmacniają. Pomagają wypełnić zmarszczki, zapobiegając jednocześnie utracie elastyczności. Stan skóry widocznie poprawia się wraz ze stosowaniem produktu, uczucie suchości znika, naskórek wzmacnia się, a zmarszczki redukują.

Copyright © Agora SA