Inspiracje z wybiegu: kopertówka Alexandra McQueena

Niektóre pomysły projektanta wciąż inspirują tańsze marki. Tak jak kopertówka z czaszkami.

Kopertówka noszona na palcach, zdobiona charakterystycznymi dla McQueena trupimi czaszkami, jakiś czas temu była must have na czerwonych dywanach. Obnosiła się z nią Nicola Robert, Lily Allen czy Naomi Campbell. Takie mikro trendy przeważnie szybko przemijają, ale nie w przypadku McQueena - jego wizjonerstwo i tragiczna śmierć sprawiły, że projekty Anglika jeszcze długo nie wyjdą z mody. Okazuje się, że nie tylko tej, kreowanej przez gwiazdy, ale również tańsze marki.

Ostatnio na stronie brytyjskiego sklepu internetowego Bankfashion.co.uk znalazłyśmy srebrną kopertówkę zdobioną zmultiplikowanymi pierścionkami z czaszkami. To ewidentne wzorowanie się na pierwowzorach - a było ich wiele. Alexander stworzył nieskończoną ilość kopertówek z takim zapięciem - skórzanych, wysadzanych kryształkami, gobelinowych, metalicznych i zdobionych wężową skórą.

Drożej taniej: McQeen vs BankDrożej taniej: McQeen vs Bank materiały prasowe

Propozycja marki Bank jest prosta, chociaż bardzo charakterystyczna. I dużo tańsza od oryginału. Kosztuje ok. 140zł - to o 5900zł taniej niż oryginał.

Przekonuje Was ta wersja?

Więcej:

Groszki w Twojej komórce!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.