Vagabond - wiosna lato 2010

Szwedzcy projektanci marki Vagabond zainspirowani wyjątkowością europejskiej stolicy mody - stworzyli oryginalną kolekcję na sezon wiosna-lato 2010, która jest tak samo en vogue, jak Paryż

Wiosna-lato 2010 w Vagabond to zgrabne połączenie elegancji z codziennym odważnym lookiem . Brak sztywnych reguł, zmysłowa gra niuansów - zestawianie stylów połączonych lekkością form i wyrafinowanych dodatków - taka właśnie jest wiosenno-letnia kolekcja Vagabond. W tym sezonie marka postawiła na unikatowy klimat i styl, który można nazwać codziennym glamour. Szyk i francuska elegancja nie ograniczają się jedynie do wybiegów Haute Couture czy Pret-a-porter - paryska moda to przede wszystkim tętniące życiem ulice, których klimat zainspirował projektantów Vagabond w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2010. Kolekcja wiosna-lato 2010 to styl ludzi codziennie przemierzających miejskie bulwary, poszukujących wrażeń, nowych miejsc, ekscytujących zdarzeń. Kobieca część kolekcji Vagabond to przede wszystkim koturny - główną rolę grają te ciężkie i masywne, do tego będące wciąż na topie rozwiązanie 'peep toe' oraz wycięta pięta. Vagabond proponuje także uwielbiane przez wszystkich sznurowane tenisówki - oczywiście na koturnie, czy niezastąpione w upalne dni rzymianki. Kobiece czółenka na ten sezon Vagabond serwuje w rozmaitych barwach, od bardzo delikatnych odcieni nude , po mega- odważne i intensywne odcienie kobaltu, pomarańczu czy fuksji. Nadchodząca wiosna i lato to sezon obcasów - najmodniejsze są masywne słupki dodające elegancji, a zarazem pozwalające swobodnie i pewnie przemierzać miasto.

Nowa kolekcja Vagabond jest jak współcześni mieszkańcy Paryża - oryginalna i totalnie nowoczesna. Można w niej wyczuć inspirację dynamicznym trybem życia współczesnej paryskiej bohemy, charakterystyczną dla nich lekkością kreowania trendów. Dziś to ulica tworzy modę i inspiruje wielkich projektantów - a Paryż to miejsce, kipiące od modowych pomysłów i nieszablonowego spojrzenia na fashion! Żeby lepiej poczuć paryskie smaczki zapraszamy do zapoznania się z kolekcją wiosna-lato szwedzkiej marki Vagabond.

Buty z najnowszej kolekcji w naszej wyszukiwarce

Więcej o: