Szwedzki McDonald's wypuszcza kolekcję ubrań i dodatków z hamburgerami

Wszyscy miłośnicy Big Maców mogą teraz (dosłownie) nie rozstawać się ze swoim ulubionym przysmakiem. Szwedzki McDonald's wypuścił specjalną kolekcję ubrań i dodatków ozdobionych swoim flagowym produktem - hamburgerem Big Mac.

Hamburgery i frytki pojawiły się na ubraniach i dodatkach już kilka lat temu. Wszystko za sprawą popularnych marek streetwearo'wych, które na bluzach, topach oraz legginsach umieszczały smakołyki dostępne w fast foodach. W 2014 roku charakterystyczne żółto - czerwone barwy oraz logo kojarzone z McDonald's stało się dobrem luksusowym za sprawą Jeremy'ego Scotta i jego kolekcji dla domu mody Moschino . Projektant zaproponował kolekcję, w której znalazły się mundurki niemal żywcem wyjęte z barów słynnej sieci fast foodów oraz dodatki, takie jak torebki czy etui na telefony, z którymi pokazywały się celebrytki na całym świecie. Pokazywanie się z paczką frytek ozdabiającą iPhone'a czy torebką w kształcie kartonu z mlekiem przestało być obciachowe.

MoschinoMoschino Moschino fall-winter 2014/2015 Moschino fall-winter 2014/2015

Perfumy o zapachu grillowanego mięsa

Na fali popularności kiczowatych symboli fast foodów postawiły skorzystać także sami zainteresowani. Kilka dni temu na japońskim rynku pojawiła się zapowiedź nietypowych perfum o nazwie Flame-Grilled , wypuszczona przez tamtejszego Burger Kinga. Zapach inspirowany aromatem grillowanego mięsa pojawi się w sprzedaży 1 kwietnia (nie, to nie Prima Aprilis) i będzie dostępny tylko przez jeden dzień, jako atrakcja mająca uczcić tzw. Whooper Day (Whooper to flagowy produkt Burger Kinga).

Perfumy o zapachu grillowanego mięsa Perfumy o zapachu grillowanego mięsa  Perfumy Burger King Perfumy Burger King o zapachu grillowanego mięsa będą kosztowały 41 dolarów

Big Mac nie tylko do jedzenia

Kolekcja szwedzkiego McDonald's to nie tylko ubrania. Big Macy pojawiają się na legginsach, przeciwdeszczowym płaszczu i kaloszach, na ubranku dla psa (!), pościeli, a nawet tapecie. Na razie oferta dostępna jest tylko w wirtualnym sklepie McDonalds (bigmacshop.se), ale kto wie, czy niedługo nie trafi także do sprzedaży w innych krajach?

Kalosze Big Mac Kalosze Big Mac  McDonald's McDonald's- kalosze Big Mac

Obejrzyj kolekcję ubrań i dodatków McDonald's >>

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata mody? Śledź nas na Google+>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.