TK MAXX w Lublinie i Toruniu

Już niedługo Toruń i Lublin dołączą do najmodniejszych miast Polski. 6 marca w Centrum Handlowym Toruń Plaza oraz 14 marca w Centrum Handlowym Lublin Plaza otwarte zostaną pierwsze w tych miastach sklepy TK Maxx! To w nich poszukiwacze najnowszych trendów znajdą ubrania, akcesoria, obuwie oraz dodatki do domu znanych marek i projektantów w cenach zawsze do 60% taniej.

Już wkrótce wieszaki i półki nowych sklepów TK Maxx w Toruniu i Lublinie zapełnią się wyjątkowymi produktami. Mieszkańcy obydwu miast pod jednym dachem będą mogli znaleźć najświeższe trendy i markowe produkty od znanych projektantów w działach damskim, męskim, dziecięcym, z butami oraz dla domu.

Wszystko w cenach niższych niż regularne ceny sprzedaży w Polsce i na świecie! W dniu wielkich otwarć TK Maxx przygotował liczne atrakcje dla swoich Klientów!

Każdy, kto odwiedzi sklepy, będzie mógł wziąć udział w "polowaniu" na Czerwony Wieszak. Wystarczy znaleźć jeden z dwudziestu ośmiu ukrytych na terenie TK Maxx wieszaków i wymienić go na Kartę Upominkową.

Jej kolor oznaczać będzie wartość karty. Srebrny to równowartość 100 zł, złoty - 500 zł, a czerwony aż 700 zł na zakupy w TK Maxx.

Modowe polowanie na najnowsze trendy zakończyć będzie można w fotobudce! W obydwu sklepach, specjalnie przygotowany automat do robienia zdjęć, pozwoli podzielić się swoimi wyjątkowymi stylizacjami ze znajomymi na Facebooku już dzień po otwarciu TK Maxx.

Nowe salony TK MAXXNowe salony TK MAXX Tk Maxx Tk Maxx

TK Maxx w Toruniu zajmie 2000 m2, natomiast w Lublinie 1767 m2. TK Maxx zapełnia modową mapę Europy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.