Pierwszy salon marki Moreschi

W kompleksie handlowym City Park w Poznaniu - w ekskluzywnym i historycznym miejscu zabudowań wojskowych, w których stacjonował między innymi słynny 15 Pułk Ułanów Poznańskich, swój pierwszy salon otworzyła marka Moreschi - jedna z najbardziej luksusowych marek na świecie, włoski producent obuwia i akcesoriów.

Włoska klasyka w połączeniu z unikatowymi wzorami faktur skór, pantofle wykonane z nogi strusia, buty ocieplane futrem merynos a, czy kapcie z bardzo delikatnej skóry dzika z kaszmirowym wykończeniem w środku - oto niektóre z niepowtarzalnych produktów, jakie oferuje marka.

Najsłynniejszym klientem Moreschi był Jan Paweł II . Watykański rozdział w historii firmy otworzył się w 1989r.

Mat. prasowe

" Nie tylko produkowaliśmy dla papieża słynne czerwone mokasyny, z których jest znany, tworzyliśmy również dla niego buty na co dzień i w góry. W fabryce Moreschi jest spora gablota z jego używanymi butami. Wiszą też zdjęcia obrazujące przekazanie butów papieżowi" - mówi jeden z właścicieli firmy, Stefano Moreschi.

W luksusowym wnętrzu salonu goście mieli okazję obserwować w jaki sposób powstają wyjątkowe buty Moreschi.

Wieczór uświetnił spektakl modowy, który był prezentacją najnowszej kolekcji Jesień/Zima 2013/14.

Na poznańskiej inauguracji nie zabrakło polskich gwiazd, a wśród nich : Jacka Rozenka, Joanny Majstrak, Sylwii Nowak, Karoliny Nolbrzak, Włodzimierza Matuszaka, Kariny Kunkiewicz, Candy Girl, Barbary Bursztynowicz, Macieja Wilewskiego oraz blogerki modowej - Anny Skury.

Marka do Polski została sprowadzona przez panią Krystynę Wilk - Glapę.

Więcej o: