Reebok EasyTone na zimę

Na czas niepogody Reebok stworzył specjalne modele butów zimowych EasyTone, które nie tylko będą idealnie pasować do jesienno-zimowych stylizacji, ale także pomogą zadbać o ciało

Technologia EasyTone bazuje na systemie dwóch podkładek balansujących wbudowanych w podeszwę buta, które wraz z technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność z każdym krokiem, dając uczucie chodzenia boso po piasku.

EasyTone Rainboot to dowód na to, że nie tylko kalosze pozwolą odbyć w deszczową pogodę codzienne miejskie tournée. Wysoka cholewka buta dodatkowo wyposażona została w zwracający uwagę marszczony kołnierz, który uchroni przed przemoczeniem także nogawki. Uniwersalny czarny kolor pasuje zarówno do futrzanych kurtek, jak i skórzanych płaszczy.

Skórzane buty EasyTone Reemotivate wyposażono w suwak, dzięki czemu zakłada się je bardzo szybko! Na pewno nie musisz się przebierać, bo cholewka tych butów ma specjalne wcięcie, które sprawi, że Reemotivate założysz nawet na spodnie z szeroką nogawką!

Ceny:

Buty Reebok EasyTone Rainboot (V52512) - 559 PLN

Buty Reebok EasyTone Reemotivate (V51512) - 559 PLN

Buty Reebok EasyTone Reepraise (J81317) - 699 PLN

Buty Reebok EasyTone Reepraise (V51059) - 699 PLN

Więcej o: