Moda z internetu: marynarki NIFE

W ślad za kolekcjami wielkich projektantów polska marka NIFE stawia na marynarkę. Wybór stylizacji, w jakiej odegra główną rolę, jest dowolny. Warto jednak wiedzieć, że jednym z gorętszych trendów nadchodzącej wiosny jest zgodny monochromatyzm góry oraz dołu.

Jednym z dominujących trendów zbliżającego się sezonu są stylizacje nawiązujące właśnie do mody męskiej - koszule, marynarki, również w duecie ze spodniami w identycznym odcieniu. Takie rozwiązania pokazali na swych wybiegach między innymi Balmain, Moschino, czy Zadig&Voltaire. W ślad za nimi podążyło wiele sieciowych marek.

Marynarki w kolekcjach projektantówMarynarki w kolekcjach projektantów mate. prasowe mate. prasowe

Tendencje z pokazów kluczowych projektantów zainspirowały również polską markę NIFE . W aktualnej kolekcji możemy znaleźć klasyczne marynarki, w kilku modnych kolorach, idealnie nadające się na każdą okazję. Klasyczna czerń i granat stanowią uniwersalne, bezpieczne propozycje biurowo-biznesowe. Ognista czerwień i musztardowa żółć to z kolei wariant dla tych z nas, które nie boją się eksperymentów z intensywnymi barwami.

Marynarka jest niekwestionowaną królową kobiecej garderoby. Doskonale sprawdza się zarówno na gruncie profesjonalnym, gdy podążamy za wytycznymi biurowego dress-code'u, w wersji casual czy jako element stylizacji wieczorowej. W duecie ze spodniami o identycznej barwie stworzy zestawienie eleganckie, zgodnie z najnowszymi tendencjami, oraz lekko zadziorne w swej pozornej poprawności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.